شوهر قاتل بالای چوبه دار

به گزارش دفتر آنلاین من، تهران (پانا) - مرد معتاد به خاطر اینکه نمی توانست مهریه همسرش را بدهد او را به قتل رساند اما خودش نیز پس از 4 سال به دار مجازات آویخته شد.

شوهر قاتل بالای چوبه دار

به گزارش ایران، ماجرای این جنایت از صبح یکشنبه 28 آذر سال 95 رقم خورد. وقتی ساکنان ساختمانی در غرب پایتخت متوجه سر و صدا و درگیری زوج همسایه شدند از خانه هایشان بیرون دویدند اما ناگهان با پیکر خونین زن جوان که ساکن واحد شماره 3 بود در راهرو رو به رو شدند. همسرش نیز که چاقوی دسته زردی در دست داشت بالای سرش ایستاده بود.

تماس همسایه ها با مأموران کلانتری و اورژانس آنها را به ساختمان محل درگیری کشاند و بلافاصله مرد جوان بازداشت و همسرش نیز به بیمارستان منتقل شد. اما شدت جراحات وارده باعث شد تا زن جوان ساعاتی بعد با وجود کوشش کادر درمانی تسلیم مرگ گردد.

پس از مرگ مهناز، تحقیقات از همسر او به نام سیاوش درباره جزئیات این جنایت آغاز شد. متهم 39 ساله در تحقیقات به قتل همسرش با ضربات متعدد چاقو اعتراف کرد و انگیزه خود از جنایت را این طور بیان نمود: 13 سال قبل با مهناز آشنا شدم و ازدواج کردیم. اما از همان روزهای اول زندگی مشترک اختلاف داشتیم حتی با وجود به جهان آمدن فرزندمان نه تنها مسائلمان کمتر نشد بلکه هر روز اختلاف هایمان بیشتر می شد.

متهم ادامه داد: همسرم خیلی از من ایراد می گرفت حرف ها و رفتارش مرا آزار می داد. همین مسائل باعث شد معتاد شوم و قرص هم مصرف می کنم. می خواستم زنم را طلاق بدهم اما مهریه اش 1360 سکه طلا بود و من نمی توانستم مهریه اش را بدهم به همین خاطر به زندگی ادامه دادم تا اینکه روز حادثه ساعت 7 صبح دوباره آغاز به اعتراض کرد که چرا سرکار نمی روم مدام می گفت برو از خانه بیرون و من که دیگر تحمل حرف هایش را نداشتم با او درگیر شدم می خواستم با چاقو او را بزنم که از خانه خارج شد.من هم دنبالش کردم و در راهرو او را زدم.

با اعتراف مرد جوان به جنایت او به بازسازی صحنه قتل پرداخت و پرونده برای صدور حکم به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد. متهم جوان در دادگاه به دفاع از خود پرداخت اما باتوجه به درخواست اولیای دم برای قصاص، اعترافات او به قتل، بازسازی صحنه جنایت، اظهارات شاهدان و مدارک موجود در صحنه، قضات دادگاه کیفری او را به قصاص محکوم کردند.

با تأیید این حکم از سوی قضات دیوانعالی کشور، مرد همسرکش سحرگاه چهارشنبه گذشته در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته و پرونده این جنایت با مرگ وی بسته شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "شوهر قاتل بالای چوبه دار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوهر قاتل بالای چوبه دار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید