2 هزار پراید ناقص تکمیل و تحویل داده می شوند

به گزارش دفتر آنلاین من، تهران (پانا) - قائم مقام فروش گروه خودروسازی سایپا گفت که اکنون کمتر از 2 هزار خودرو پراید ناقص وجود دارد که پس از تکمیل قطعات به مشتریان تحویل خواهیم داد.

2 هزار پراید ناقص تکمیل و تحویل داده می شوند

به گزارش دفتر آنلاین من، مجید باقری قائم مقام فروش گروه خودروسازی سایپا درباره تحویل خودورهای ناقص به مشتریان و شایعه ادامه دار بودن تولید پراید، گفت: همانطور که همه می دانند مراسم رسمی برای سرانجام تولید پراید، اواخر تیرماه برگزار گشت و پس از آن خودروی پراید از خط تولید کنار رفت.

قائم مقام فروش گروه خودروسازی سایپا بیان نمود: در آن مراسم آخرین پراید تولیدی شرکت سایپا به نمایش گذاشته شد و بعد از آن خطوط تولید این خودرو به طور کامل جمع شد.

وی تاکید کرد: تعدادی خودرو ناقص داریم که پراید، تیبا، ساینا و کوییک جزو آن ها هستند و در نتیجه آن دسته از خودروها باید تکمیل می شد و تحویل مشتریان داده می شد.

باقری با تاکید بر اینکه خودروهای ناقص پراید در حال تحویل به مشتریان است، گفت: خودروهای ناقص به دلیل اینکه از مجموع قطعاتی که دارند یک یا 2 قطعه ناقصی داشتند، در پارکینگ نگه داشته می شد و قرار بود هر زمانی قطعات تامین شد، خودرو تکمیل و تحویل مردم شود، بنابراین پراید هم از این قائده مستثنا نبود.

قائم مقام فروش گروه خودروسازی سایپا بیان نمود: یک سری خودرو ناقص پراید داشتیم که به مرور قطعات آن به دستمان رسیده و وقتی کامل شود به کسانی که تعهد داشتیم خودرو را تحویل می دهیم. اکنون کمتر از 2 هزار خودرو پراید ناقص وجود دارد که پس از تکمیل قطعات به مشتریان تحویل خواهیم داد.

او در خصوص افزایش سود مشارکت در تولید خودروهای پیش فروش، گفت: طرح مشارکت در تولید خواهیم داشت با بازه تحویل زمستان که سود مشارکت خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری پانا

به "2 هزار پراید ناقص تکمیل و تحویل داده می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 هزار پراید ناقص تکمیل و تحویل داده می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید