کسانی که برای ماساژ رفتن وقت ندارند ، بخوانند!

به گزارش دفتر آنلاین من، بر کسی پوشیده نیست که ماساژ درمانی یکی از بهترین راه ها برای آرامش و کاهش استرس است. با این حال ، وقتی وقت آزاد ندارید چه کاری انجام می دهید؟ چند کار وجود دارد که می توانید برای کمک به آرامش بدن و فکر خود بدون نیاز به ماساژ تمام عیار کمک کنید. در این پست وبلاگ ، ما در مورد برخی از بهترین نکات و ترفندها برای استراحت بدون ترک خانه خود بحث خواهیم کرد!

کسانی که برای ماساژ رفتن وقت ندارند ، بخوانند!

یک تفنگ ماساژ دریافت کنید

یکی از بهترین راه ها برای شل کردن عضلات، استفاده از تفنگ ماساژ است. تفنگ های ماساژ دستگاه های کوچک و دستی هستند که از ضربات کوبه ای برای نفوذ عمیق به عضلات شما استفاده می کنند. آنها برای منطقه ها مورد نظر مانند کمر، گردن و شانه ها عالی هستند. می توانید قبل یا بعد از تمرین یا هر زمان که نیاز به یک جلسه آرام سازی سریع دارید از آنها استفاده کنید. تفنگ های ماساژ متفاوت زیادی در بازار وجود دارد، بنابراین مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و یکی را پیدا کنید که متناسب با نیاز شما باشد. چه تصمیم به استفاده از تفنگ ماساژ با سیاتیک داشته باشید و چه فقط برای استراحت، مطمئن شوید که نظرات خوبی داشته باشد و در حد بودجه شما باشد. در پی اسلحه ماساژ باشید که دارای پیوست های مختلف باشد تا بتوانید منطقه ها مختلف بدن خود را هدف قرار دهید.

راهکارهایی برای داشتن یک سبک زندگی شاد

حمام گرم بگیرید

اگر وقت ماساژ را ندارید ، یا اگر فقط می خواهید در فضای خود استراحت کنید ، گرفتن حمام گرم گزینه ای عالی است. مقداری آروماتراپی تسکین دهنده اضافه کنید یا چند قطره روغن اسطوخودوس اضافه کنید تا به شما در استراحت کمک کند. همچنین می توانید نمک Epsom را به وان خود اضافه کنید ، که مزایای بسکمک از جمله کاهش التهاب و کمک به تسکین درد دارد. اگر وان ندارید، مسئله ای نیست! دوش گرفتن نیز می تواند آرامش بخش باشد تا زمانی که برای تمرکز بر تنفس عمیق و اجازه دادن به آب داغ تمام استرس شما را از بین ببرد.

برای خودتان وقت بگذارید

در جامعه امروزی به راحتی می توان در شلوغی زندگی روزمره گرفتار شد. مهم است که کمی برای خودتان وقت بگذارید، حتی اگر هر روز فقط چند دقیقه باشد. زمانی را به انجام کاری که از آن لذت می برید اختصاص دهید، چه خواندن، نوشتن، پیاده روی یا گوش دادن به موسیقی. مطمئن شوید که این زمان را در روز خود برنامه ریزی کنید تا نگران چیز دیگری نباشید. این زمان شما برای استراحت و کاهش استرس است، پس از آن نهایت استفاده را ببرید!

بیشتر بخوانید : فواید پاکسازی پوست و فیشیال

یک سرگرمی آرامش بخش پیدا کنید

اگر در پی راهی برای استراحت هستید که هم مولد و هم لذت بخش است ، پیدا کردن یک سرگرمی یک گزینه عالی است. سرگرمی های زیادی وجود دارد که می تواند به شما در استراحت کمک کند ، مانند بافندگی ، نقاشی ، باغبانی یا حتی پخت و پز. چیزی را پیدا کنید که از آن لذت می برید و مطمئن شوید که هر هفته زمانی را به کار روی آن اختصاص دهید. سرگرمی ها راهی عالی برای دور کردن فکر شما از عوامل استرس زا در زندگی و تمرکز روی چیزهای مثبت هستند. زمانی که استرس دارید، استراحت کنید و چند دقیقه روی سرگرمی خود کار کنید. از اینکه چقدر احساس بهتری دارید شگفت زده خواهید شد!

گوش دادن به برخی از موسیقی

یکی از سریع ترین و آسان ترین راه ها برای استراحت گوش دادن به موسیقی است. آلبوم یا لیست پخش مورد علاقه خود را قرار دهید و اجازه دهید موسیقی شما را بپوشاند. اگر می خواهید قدمی فراتر بردارید، سعی کنید از هدفون استفاده کنید تا بتوانید واقعاً روی موسیقی تمرکز کنید و جلوی هر نویز دیگری را بگیرید. ثابت شده است که موسیقی استرس را کاهش می دهد، فشار خون را کاهش می دهد و حتی کیفیت خواب را بهبود می بخشد. بنابراین دفعه بعد که احساس استرس کردید، آهنگ های مورد علاقه خود را بپوشید و استراحت کنید!

پاکسازی صورت یا فیشیال چیست و چرا به آن نیاز دارید؟

چند شمع روشن کن

ایجاد یک فضای آرامش بخش نیز می تواند به کاهش سطح استرس کمک کند. چند شمع روشن کنید و نور را کم کنید تا محیطی آرام ایجاد کنید. همچنین می توانید از پخش کننده اسانس استفاده کنید تا اتاق را با رایحه های آرام بخش پر کنید. انتشار روغن اسطوخودوس یا بابونه یک راه عالی برای تقویت آرامش است. اگر دستگاه پخش کننده اسانس ندارید، می توانید همیشه چند قطره روغن را روی بالش یا وان خود بریزید.

اینها تنها تعدادی از راه هایی هستند که می توانید بدون ترک خانه خود به آرامش برسید. ماساژ درمانی هنوز یکی از بهترین روش ها برای آرامش است، اما گاهی اوقات نمی توان ماساژ داد. با استفاده از برخی از این نکات، می توانید به راحتی راه هایی برای آرامش پیدا کنید که برای شما مفید است. بنابراین دفعه بعد که احساس استرس کردید، چند دقیقه ای را به خودتان اختصاص دهید و یکی از این تکنیک های آرام سازی را امتحان کنید. شما خوشحال خواهید شد که انجام دادید! امیدواریم این مقاله مفید بوده باشد.

شما هم اگر روشهای دیگری را تجربه کردید در بخش کامنتها با ما در میان بگذارید.

منبع: لوکس تهران

به "کسانی که برای ماساژ رفتن وقت ندارند ، بخوانند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسانی که برای ماساژ رفتن وقت ندارند ، بخوانند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید