کرونا و چهره واقعی غرب، وقتی رفتار نژادپرستانه فرانسوی ها را رسوا می نماید

به گزارش دفتر آنلاین من، چند روز پیش، محققان فرانسوی پیشنهاد دادند از شهروندان آفریقایی برای نمونه های آزمایش بالینی واکسن کرونا، که فرانسه و دنیا را درنوردیده است، استفاده گردد.

کرونا و چهره واقعی غرب، وقتی رفتار نژادپرستانه فرانسوی ها را رسوا می نماید

به گزارش ، چند روز پیش، محققان فرانسوی پیشنهاد دادند از شهروندان آفریقایی برای نمونه های آزمایش بالینی واکسن کرونا، که فرانسه و دنیا را درنوردیده است، استفاده گردد. این پیشنهاد برخاسته از دیدگاه بیمار و نژادپرستانه اروپایی ها است که درمانی برای آن وجود ندارد.

این دیدگاه نژادپرستانه با ضرب و شتم گسترده علیه طراحان آن همراه شد. مشاهده شد دانشمندان جوان آفریقایی و عرب شبانه روز در یک مرکز پزشکی معتبر فرانسه به صورت خستگی ناپذیر برای فراوری واکسن کرونا کوشش می نمایند تا این بشریت، از جمله این نژادپرست های فرانسوی را از شرّ این ویروس نجات دهند.

پنجشنبه گذشته، امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه از موسسه مدیترانه ای بیماری های عفونی شهر مارسی، جایی که پروفسور دیدیه رائولت پزشک و محقق فرانسوی در آنجا روی دارویی با مشتقات کلروکین برای درمان مبتلایان به کووید 19 کار می نماید، بازدید کرد. مکرون زمانی که درباره ملیت محققان و پزشکان این موسسه پرسید، تعجب کرد؛ چرا که جواب دادند: از لبنان، مغرب، تونس، الجزایر، سنگال، اقتصادی و بورکینا فاسو هستند و زیر 30 سال سن دارند.

ویدیوئی، که از گفت وگوی مکرون و محققان ضبط شد، در شبکه های اجتماعی منتشر شده و بسیار سر و صدا نموده است. ویروس کرونا از حماقت عقاید نژادپرستانه و حماقت نژادپرستان پرده برداشت و حتی با شواهد قاطع ثابت کرد که هیچ فرقی میان انسان ها نیست و شهروند غربی که خود را مرکز تمدن ادعا می نماید، ویروسی او را می کشد که با چشم غیرمسلح قابل رؤیت نیست.

این نژادپرستان احمق، از جمله ترامپ و دار و دسته هایش، که طی 3 سال گذشته دیدگاه نژادپرستانه منفورشان را کتمان ننموده اند و علنا اعلام نموده اند که فقط به سفیدپوست ها اجازه ورود به آمریکا را می دهند و همچنین دیوار های آهنی و بتونی اطراف آمریکا احداث نموده اند، توسط یک ویروس کوچک ذلیل و خوار شده اند و بینی شان به خاک اقتصادیده شده است؛ زیرا که هزاران آمریکایی با این ویروس کشته و بیش از 500 هزار نفر دیگر به این ویروس آلوده شده اند، افزون بر این، نظام بهداشتی آمریکا نیز در مقابل کرونا پرچم سفید بالا برده است و ترامپِ درمانده به وزیر خارجه اش مایک پمپئو دستور می دهد شروط مهاجرت به آمریکا را تسهیل کند و به مهاجران نیز تسهیلاتی داده شد و همچنین کارکنان بهداشتی نیز برای سفر به آمریکا و فعالیت در این کشور، به خصوص در زمینه مبارزه با ویروس کرونا، تشویق شوند.

منبع: العالم

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کرونا و چهره واقعی غرب، وقتی رفتار نژادپرستانه فرانسوی ها را رسوا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا و چهره واقعی غرب، وقتی رفتار نژادپرستانه فرانسوی ها را رسوا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید