خبرنگاران اعلام شرایط اضطراری بهداشتی در آمریکا

به گزارش دفتر آنلاین من، تهران- خبرنگاران- آمریکا در پی شیوع کرونا در چین و ابتلای اتباع برخی کشورها به این ویروس، شرایط اضطراری بهداشت عمومی اعلام نمود.

خبرنگاران اعلام شرایط اضطراری بهداشتی در آمریکا

به گزارش بامداد شنبه تارنمای هیل، از این پس ورود افرادی که در 14 روز گذشته(قبل از ورود به خاک آمریکا) به چین مسافرت کرده باشند، به آمریکا ممنوع می شود.

الکس آزار وزیر خدمات بهداشتی و انسانی آمریکا اظهار داشت: خطر ابتلای آمریکایی ها به این ویروس پایین است. با این اقدام و اقدامات دیگری که اتخاذ شده، سعی می کنیم تا این خطر را پایین نگه داریم.

همچنین شهروندان آمریکایی که از سفر چین بازگشته اند تا 14 روز در قرنطینه خواهند ماند.

آمریکا تا به امروز 6 مورد ابتلا به کرونا را شناسایی کرده است. پنج نفر از این بیماران به تازگی از سفر چین بازگشته بودند. یک فرد دیگر نیز ناشی به دلیل انتقال کرونا از انسان به انسان، به این بیماری مبتلا شده است.

این در حالی است که سه شرکت هواپیمایی آمریکا یعنی دلتا، امریکن و یونایتد اعلام کرده اند که همه پروازهای خود به چین را به دلیل نگرانی از انتشار ویروس کرونا تعلیق می کنند.

ویروس کرونا که از چین شیوع پیدا کرد تا کنون حدود 10 هزار نفر را مبتلا کرده و 213 نفر را کشته است. استرالیا، تایلند، کره جنوبی، ژاپن، کانادا، سوئد و فرانسه از جمله کشورهایی هستند که مواردی از ابتلا به کرونا را شناسایی کرده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اعلام شرایط اضطراری بهداشتی در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اعلام شرایط اضطراری بهداشتی در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید