کتاب روستای پله کانی رونمایی شد

به گزارش دفتر آنلاین من، مراسم رونمایی از کتاب روستای پله کانی سروده مسعود طاهری عضد، دبیر محفل ادبی هگمتانه همزمان با هفته کتاب برگزار گردید.

کتاب روستای پله کانی رونمایی شد

مسعود طاهری عضد، دبیر محفل ادبی هگمتانه و شاعر روستای پله کانی گفت: شعر های روستای پله کانی در چهار سال پیش سروده شده است. این کتاب گزیده ای از شعر های بسیاری است که به انتخاب کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به چاپ رسیده است. چاپ کتاب با فوت پدرم همزمان شد که به نوعی تسلی خاطر من نیز شد. خانم آسوده خواه نیز تصاویر بسیار بدیعی برای این کتاب خلق کردند و شعر ها را برای خود کردند.

کتاب روستای پله کانی به وسیله انتشارات کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان ویژه نوجوانان 12 تا 15 سال منتشر شده و مهشید آسوده خواه، تصویرگری آن را بر عهده داشته است.

عاطفه زارعی در مراسم رونمایی از کتاب روستای پله کانی سروده مسعود طاهری عضد،گفت: کتابخانه های عمومی خانه همه شاعران، نویسندگان و اهالی شعر، هنر، ادب و فرهنگ است تا مردم به ویژه بچه ها و نوجوانان بتوانند از حضور این سرمایه های معنوی و اجتماعی بهره ببرند.

او گفت: یکی از سیاست های مهم نهاد کتابخانه های عمومی کشور توجه ویژه به بچه ها و نوجوانان است. به همین منظور تمام کتابخانه های عمومی استان همدان دارای بخش کودک و نوجوان هستند و 240 هزار نسخه منابع اطلاعی در دسترس این افراد واقع شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان گفت: هر کتابی که در حوزه کودک و نوجوان منتشر می گردد، دریچه تازه بر روی دنیای زیبای آن ها باز نموده و تجربه جدیدی را برای آن ها به ارمغان می آورد. مسعود طاهری عضد شاعری متعهد و صاحب اندیشه است که مفاهیم مورد احتیاج بچه ها و نوجوانان را به زبانی قابل فهم بیان می نماید. کتاب روستای پله کانی که امروز رونمایی می گردد، قطعاً یکی از آثاری خواهد بود که مورد توجه همه نوجوانان و حتی بزرگسالان قرار خواهد گرفت.

دفتر آنلاین من همدان همدان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کتاب روستای پله کانی رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب روستای پله کانی رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید