پیشنهاد پژمانفر برای افزایش دایره اختیارات کمیسیون اصل 90

به گزارش دفتر آنلاین من، تهران (پانا) - رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از بسته پیشنهادی ارائه شده درباره اصلاح قانون آیین نامه داخلی مجلس مرتبط با کمیسیون اصل نود مجلس اطلاع داد و گفت در این بسته به افزایش تعداد اعضای کمیسیون، حضور اعضا در کمیسیون تلفیق و ارسال یک نسخه از گزارشات تحقیق و تفحص به کمیسیون اصل نود اشاره شده است.

پیشنهاد پژمانفر برای افزایش دایره اختیارات کمیسیون اصل 90

به گزارش روابط عمومی مجلس، نصرالله پژمانفر در شرح بسته پیشنهادی ارائه شده در ارتباط با اصلاح قانون آیین نامه داخلی مجلس درباره کمیسیون اصل نود، گفت: در بسته پیشنهاد ارائه شده به کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس درباره کمیسیون اصل 90 مسائل مختلفی مطرح و پیشنهاد شده است. از جمله پیشنهادات اینکه اعضای کمیسیون اصل نود همانند کمیسیون های تخصصی مجلس به هنگام آنالیز بودجه در کمیسیون تلفیق حضور داشته باشند.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: در این بسته پیشنهادی همچنین آمده است که یک نسخه از گزارش های نهایی تحقیق و تفحص های اجرا شده و شکایات در قالب ماده 234 آیین نامه برای پیگیری قضایی به کمیسیون اصل نود ارسال گردد.

وی اظهار کرد: افزایش تعداد اعضای دائم کمیسیون اصل نود از دیگر پیشنهادهای مطرح در این بسته است. ما خواهان افزایش تعداد اعضای دایم کمیسیون از 8 نفر فعلی به 13 نفر شدیم.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، توضیح داد: این بسته پیشنهادی برای آنالیز و تصمیم گیری نهایی به کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس ارسال شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پیشنهاد پژمانفر برای افزایش دایره اختیارات کمیسیون اصل 90" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد پژمانفر برای افزایش دایره اختیارات کمیسیون اصل 90"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید