مسی به عنوان سفیر گردشگری مسئولانه منصوب شد

به گزارش دفتر آنلاین من، سازمان جهانی گردشگری برای ترویج گردشگری مسئولانه از چهره های سرشناس ورزشی یاری گرفته است.

مسی به عنوان سفیر گردشگری مسئولانه منصوب شد

دبیر کل سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، زوراب پولولیکاشویلی، لیونل مسی را که لقب برترین بازیکن فوتبال تمام دوران را بر دوش می کشد، به عنوان سفیر UNWTO در حوزه گردشگری مسئولانه منصوب کرد. این انتصاب روز شنبه در نیوکمپ در بارسلون و پس از مسابقه بارسلون-لگانس انجام شد.

لیونل مسی گفت:

من در سفرهایم فرصت کافی برای شناخت سایر فرهنگ ها و جوامع دیگر را داشتم و روش های بسیار را برای شناخت جهان تجربه نموده ام که این ارزشمند است.

UNWTO به عنوان یک آژانس تخصصی زیر مجموعه سازمان ملل متحد با هدف معرفی گردشگری به عنوان یک منبع توسعه کوشش می نماید و من راضی هستم که می توانم در این ماموریت در راستای ترویج گردشگری مسئول با آن ها همکاری کنم.

لیونل مسی، نمونه ای از استعداد و پشتکار در فوتبال است. تمام جهان، مسی را به خاطر جایگاهی که در سال های اخیر برای بارسلون به همراه آورده است، می ستایند. او به همراه این تیم پیروز به کسب 30 عنوان قهرمانی، شامل هشت جام لیگ اسپانیا، چهار جام لیگ قهرمانان و پنج جام قهرمانی اروپا شده است.

زوراب پولولیکاشویلی گفت:

مسی، ورزشکار منحصربه فردی است که می تواند مثالی عالی از چگونگی کسب نتایج خوب در اثر ترکیب توانایی و پشتکار باشد.

پیوستن مسی و شخصیت های معروف دیگر به UNWTO در راستای ارتقای ارزش های مثبت و مزایای گردشگری، برای ما افتخار بزرگی است.

مسی، اولین بازیکن فوتبالی است که پنج بار توپ طلای جهان (چهار بار آن به صورت پی در پی بوده است) و چهار بار کفش طلای اروپا را برده است.

لیونل مسی به همراه فرناندو هیرو، فوتبالیست فرانسوی شاغل در اسپانیا و مربی اسطوره ای ویسنته دلبوسکه اسپانیایی، اولین شخصیت هایی هستند که به وسیله UNWTO برای تقویت ارتباط بین ورزش و گردشگری و تقویت توان متحول کننده گردشگری مسئولانه به این سمت منصوب می شوند.

منبع: کجارو / 4hoteliers.com

به "مسی به عنوان سفیر گردشگری مسئولانه منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی به عنوان سفیر گردشگری مسئولانه منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید