زیدان: هنوز شانس رئال مادرید و آتالانتا مساوی است، بد بازی کردیم اما مهم کسب نتیجه بود

به گزارش دفتر آنلاین من، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید با وجود پیروزی شاگردانش در یک بازی خارج از خانه مقابل آتالانتا، شانس نماینده اسپانیا برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا را بیشتر از حریف ایتالیایی ندانست.

زیدان: هنوز شانس رئال مادرید و آتالانتا مساوی است، بد بازی کردیم اما مهم کسب نتیجه بود

به گزارش دفتر آنلاین من، زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از پیروزی یک بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) مردانش در خانه آتالانتا در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تأکید کرد که با وجود این نتیجه شانس صعود دو تیم هنوز به یک اندازه است.

کار زیدان و مردانش برای کسب نتیجه با 10 نفره شدن حریف در دقیقه 17 آسان شد هرچند آنها تا دقیقه 86 برای زدن تنها گل بازی انتظار کشیدند.

زیدان پس از بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من اصلاً انتظار یک بازی آسان را نداشتم چون می دانستیم که آتالانتا از نظر فیزیکی تیمی بسیار قدرتمند است و در این بازی هم این موضوع را ثابت کرد. بازی سخت بود حتی بعد از 10 نفره شدن حریف اما ما یک گل بسیار مهم زدیم. با این وجود این گل هیچ مفهوم خاصی ندارد چرا که هنوز بازی برگشت مانده است و شانس دو تیم برای صعود 50-50 است. آتالانتا تیمی است که در مادرید می تواند ما را به دردسر بیندازد. عملکرد ما هم نه بد بود نه عالی. با چیزی که ما از آنها دیده ایم، می دانستیم که باید انتظار چه حریفی را داشته باشیم و اینکه کارمان آسان نخواهد بود.

زیدان در پاسخ به این سؤال که آیا از گلزنی فرلان مندی آن هم با پای غیرتخصصی اش (پای راست) از فاصله دور غافلگیر شده است، تأکید کرد: نه، به هرحال او پای راست هم دارد و می تواند با آن ضربه بزند. نه من غافلگیر نشدم.

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها درباره اخراج مستقیم رمو فرولر، بازیکن تیم آتالانتا در دقیقه 17 که به زعم رسانه های ایتالیایی بسیار سختگیرانه بوده است هم تأکید کرد: نمی دانم که آیا تصمیم داور سختگیرانه بوده یا نه. تصمیم گیری با داور است. من فقط همین را می دانم که ما خوب بازی نکردیم اما نتیجه مهم است که آن را گرفتیم. ما سعی کردیم که ایسکو را بین خطوط قرار دهیم تا توپ را به وینیسیوس و آسنسیو برساند اما فرایند بازی بعد از کارت قرمز عوض شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی دفتر آنلاین من بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زیدان: هنوز شانس رئال مادرید و آتالانتا مساوی است، بد بازی کردیم اما مهم کسب نتیجه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: هنوز شانس رئال مادرید و آتالانتا مساوی است، بد بازی کردیم اما مهم کسب نتیجه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید