فدرر: تصور رقابت تنیس با سکوهای خالی از تماشاگر ممکن نیست، دلتنگ تنیس نیستم

به گزارش دفتر آنلاین من، راجر فدرر، نفر سوم رده بندی تنیس حرفه ای مردان دنیا خاطرنشان کرد تصور از سرگیری رقابت ها بدون حضور تماشاگران ممکن نیست.

فدرر: تصور رقابت تنیس با سکوهای خالی از تماشاگر ممکن نیست، دلتنگ تنیس نیستم

به گزارش دفتر آنلاین من و به نقل از Globo Esporte، راجرر فدرر، تنیسور سوئیسی گفت: نمی توانم متصور شوم چگونه بدون حضور تماشاگران و سکوهای خالی بازی کنیم. صادقانه بگویم نمی توانم این شرایط را برای خودم تصور کنم. امیدوارم چنین چیزی رخ ندهد.

وی در ادامه اضافه کرد: حتی بازی کردن برای من هنگام تمرین بدون حضور تماشاگران غیرقابل تصور است. بنابراین معتقدم همه باید صبر کنیم تا ورزش تنیس به شکل معمول خود بازگردد. حداقل یک سوم سکوهای مسابقات تنیس باید پُر شوند. من نمی توانم هیچ تورنمنتی را با سکوهای خالی تصور کنم.

رقابت های تنیس مردان و زنان دنیا پس از شیوع ویروس کرونا متوقف شدند و به نظر نمی رسد زودتر از ماه آگوست (مرداد) شروع شوند.

راجر فدرر درباره دوران قرنطینه ناشی از ویروس کرونا گفت: هیچگاه پس از انجام عمل جراحی سال 2016 بیشتر از 5 هفته در خانه نبودیم. این یک فرصت استثنایی برای من و خانواده ام بود. البته مثل هر خانواده دیگری گاهی دیوانه بازی در می آوریم (با خنده). البته باید بگویم ما سلامت هستیم و از دوستان و اعضای فامیل نیز کسی به ویروس کرونا مبتلا نشد. این چیز مهمی است و با وجود قرنطینه شرایط بدی نداریم.

این تنیسور سوئیسی درباره زمان شروع تمریناتش اظهار داشت: اکنون تمرین نمی کنم، زیرا دلیلی برای این کار نمی بینم. از شرایط بدنی ام راضی هستم و معتقدم فاصله زیادی تا اولین تورنمنت است. فکرمی کنم ذهن من اکنون باید از این وقفه پس از مدت طولانی بازی تنیس شادمان باشد. خیلی دلتنگ تنیس نیستم. در نهایت زمانی که احساس می کنم به رقابت ها نزدیک می شویم تمرین را از سر می گیرم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فدرر: تصور رقابت تنیس با سکوهای خالی از تماشاگر ممکن نیست، دلتنگ تنیس نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدرر: تصور رقابت تنیس با سکوهای خالی از تماشاگر ممکن نیست، دلتنگ تنیس نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید