دلایل انتخاب یک کف پوش مناسب چیست؟

به گزارش دفتر آنلاین من، وقتی به فرایندهای روز جهان در حوزه طراحی، دکوراسیون و معماری داخلی نگاه می کنیم، متوجه می شویم که این فرایندها به سمت ساده سازی و کاهش تکلف های بصری پیش رفته اند تا به تنش ها و پیچیدگی های بی حد زندگی در محیط بیرون با ایجاد آرامش، راحتی، کارایی و سادگی در محیط داخل منزل یا محل کار، پاسخ بدهند. یکی از مهمترین نکات در رسیدن به این آرامش با ویژگی های بیان شده انتخاب یک کف پوش مطابق این فرایند و مد جهانی است. در این مقاله به دلایل انتخاب موکت ظریف مصور به عنوان یک انتخاب، زیبا، لطیف، متنوع، بادوام و البته به صرفه می پردازیم تا کسانی که قصد انتخاب برترین گزینه از بین گزینه های ممکن را دارند به راحتی به پاسخ مطلوب دست یابند.

دلایل انتخاب یک کف پوش مناسب چیست؟

دسته اول دلایل مربوط به ارزش هایی هست که ظریف مصور برای مشتریان و کسانی که قصد انتخاب یک کف پوش مناسب را دارند خلق کرده که مهتمرین آن ها عبارتند از:

  1. حمایت از مشتری قبل از خرید:

در ظریف مصور، مشاوره قبل از خرید به وسیله متخصصان آگاه و آموزش دیده به صورت کاملا رایگان به مشتریان ارائه می شود، علاوه بر این، ظریف مصور با ایجاد بستر واقعیت افزوده به نشانی https://vr.zarifmosavar.com/، انتخاب را برای مشتریان آسان تر کرده است.در این وب اپلیکیشن، مشتریان می توانند از فضای منزل یا محل کار خود عکس بگیرند و تمامی محصولات ظریف مصور را در عکس خود جانمایی نمایند تا از تناسب بین فضا و محصول اطمینان حاصل نمایند. این موارد هزینه های مربوط به انتخاب و یا جستجوی اطلاعات و نهایتا ریسک های خرید مشتریان را به شدت کاهش می دهد و به همین علت ظریف مصور برای ایجاد این ارزش مهم سرمایه گذاری های بسیار زیادی انجام داده است.

  1. تنوع بالا در محصول با کاکردهای مختلف:

ارزش دیگر ظریف برای مشتریانش، تنوع بسیار بالای موکت ها و کف پوش ها، در گروه های محصولی موکت های نمدی، موکت های تافتینگ و چمن مصنوعی است به شکلی که برای انواع مصارف خانگی و اداری دست مشتریان را باز بگذارد و مطابق با احتیاج مخاطبان از بچه ها تا دکوراتورهای حرفه ای باشد. به همین علت حتی امکان فراوری سفارشی برای دسته ای از محصولات برای مشتریان وجود دارد و با این رویکرد هر روز تنوع گروه های مختلف محصولی ظریف مصور به همت متخصصان و طراحان حرفه ای افزوده می شود.

  1. راحتی خرید از ظریف مصور:

ارزش اساسی دیگر برای مشتریان ، راحتی خرید موکت به وسیله سایت و تعداد زیادی از نمایندگان فروش است تا هیچ دغدغه ای برای خرید مشتریان وجود نداشته باشد و یک خرید مطمئن و راحت را تجربه نمایند.

  1. امکان خرید با هر توان خرید برای مشتریان:

از سوی دیگر مشتریان با هر قدرت خریدی امکان خرید از ظریف مصور را هم به صورت نقد و هم به صورتقسطی، با تخفیف های مجذوب کننده در قالب جشنواره های فروش، دارند تا انتخاب ظریف مصور برای آن ها یک انتخاب با صرفه و با ارزش باشد.

  1. حمایت از مشتریان بعد از خرید:

ظریف مصور حتی بعد از خرید هم برای مشتریان ارزش خلق می نماید تا نصب و استفاده از موکت به حرفه ای ترین شکل ممکن انجام شود که این کار به وسیله نصاب های حرفه ای و مورد تایید ظریف مصور به واسطه همکاری ظریف مصور با پلتفرم های ارائه خدمات انجام می شود.

دسته دوم دلایل به کارکردهای محصولات ظریف مصور باز می شود که عبارتند از :

  1. تنوع، لطافت،دوام و زیبایی:

به جز تنوع بالای محصولات و به صرفه بودن آن، تکنولوژی های فراوریی به روز ظریف مصور منجر به فراوری محصولاتی با لطافت بی نظیر و دوام بالا شده است. کارکرد این محصولات به لحاظ دوام و زیبایی به حدی است که می توان موکت های قطعه ای ظریف مصور را جایگزین مدرنی برای فرش دانست که در عین حال ارزش های زیبایی شناختی و کارکردی فرش را حفظ می نماید. بعلاوه میتوانید در صفحه اینستاگرام ظریف مصور (https://www.instagram.com/zarifmosavarofficial/) از تنوع بالای محصولات و مطالب کاربردی منتشر شده تماشا بفرمایید.

  1. صرفه جویی در انرژی:

نهایتا انتخاب محصولات ظریف مصور موجب صرفه جویی چشمگیری در مصرف انرژی نسبت به انواع دیگر کف پوش ها می شود و این موضوعی است که در جهان روز به روز به علتمحدودشدن منابع انرژی،اهیمت بیشتری می یابد. این علت دیگری است که ظریف مصور را به عنوان یک انتخاب درست تایید می نماید.

دسته سوم دلایل به خود ظریف مصور باز می شود که شامل مواردی از جمله:

  1. زنجیره ارزش یکپارچه در ظریف مصور برای رسیدن به برترین کیفیت:

در گروه کارخانه جات ظریف مصور 95 درصد مواد اولیه از زنجیزه ارزش متعلق به هلدینگ رجال شامل کارخانه جات پتروشیمی، به عنوان سازمان بالادستی تامین می شود که موجب شده تا کیفیت مواد اولیه به عنوان یک الویت در هلدینگ به بالاترین سطوح ممکن برسد.

  1. تجربه و تخصص در ظریف مصور

ظریف مصور بیش از سه دهه تجربه فراوریی داشته و با بیش از 2500 نفر نیروی متخصص از جمله شرکت هایی است که برای آینده استراتژی و برنامه دارد تا فرایند رشد خود را نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازارهای صادراتی و حوزه بین المللی توسعه دهد به همین علت امروز ظریف مصور امکان حضور در تمام بازارهای بین المللی و رقابت با برندهای مطرح جهان را به پیشتوانه تجربه و تخصص خود دارد و از این حیث از برندهای مهم ملی ایران به شمار می آید.

  1. ارتباطات مستمر با مشتریان برای فراوری بر مبنای احتیاج آنان:

ظریف مصور در بخش بازاریابی هم دائما در حال توسعه ارتباطات خود با مشتریانش است تا خود را با احتیاجهای متغیر هر نسل از مشتریان سازگار کند و محصولی را فراوری که هم بازارهای حال و هم بازارهای آینده از آن استفاده نمایند.

آنچه در قالب این مقاله به آن اشاره شد، بخشی از دلایلی است که می تواند شما را برای انتخاب یک کف پوش دلخواه به نتیجه برساند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به درگاه های الکترونیکی ظریف مصور به نشانی های ذیل مراجعه کنید.

آدرس سایت: https://www.zarifmosavar.com

منبع: فرارو

به "دلایل انتخاب یک کف پوش مناسب چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلایل انتخاب یک کف پوش مناسب چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید