خدیرا: رونالدو شخصیتی خارق العاده دارد

به گزارش دفتر آنلاین من، سامی خدیرا، ستاره سابق رئال مادرید و کنونی یوونتوس به تمجید از رونالدو و مورینیو پرداخت.

خدیرا: رونالدو شخصیتی خارق العاده دارد

به گزارش گروه ورزشی دفتر آنلاین من، سامی خدیرا که کریستیانو رونالدو در رئال مادرید و یوونتوس هم بازی بوده است به تمجید از شخصیت فوق ستاره پرتغالی پرداخت.

این هفتمین فصلی بوده که خدیرا و رونالدو با هم در یک باشگاه هم بازی بوده اند و 5 سال آن به رئال مادرید و مربی گری ژوزه مورینیو باز می گردد.

سامی خدیرا در فضای مجازی به تمجید از رونالدو و مورینیو پرداخت و اعلام کرد: کریستیانو یک بازیکن خارق العاده است و شخصیتی فوق العاده دارد. ما هفت سال است که با هم بازی می کنیم که 5 سال در رئال مادرید بوده و 2 سال نیز در یوونتوس ثبت شده است.

وی ادامه داد: به علت مهارت ها و جاه طلبی فراوان رونالدو او یکی از بهترین بازیکنان فوتبال است. تا آن جایی که من می شناسم. او حتی در مسابقه های تمرین دوست دارد همه چیز را ببرد.

ستاره آلمانی ها اعلام کرد: رونالدو برای همه مردم یک الگو است. به همین دلیل است که او یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. من خوش شانس بودم که هنوز می توانم با او بازی و تمرین کنم.

خدیرا همچنین به تمجید از مورینیو نیز پرداخت. کسی که وی را از اشتوتگارت در سال 2010 به رئال مادرید آورد آقای خاص بود.

وی در این خصوص نیز نوشت: تاثیرگذارترین شخص به عنوان مربی و یک انسان ژوزه مورینیو است، زیرا در حقیقت او به من اعتماد کرد. بزرگترین قدم برای من در طول دوران فوتبالی ام رسیدن به رئال مادرید بود. مورینیو به من بسیاری از نکات تکنیکی را آموخت و در کنارش مرا انسان بهتری هم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خدیرا: رونالدو شخصیتی خارق العاده دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدیرا: رونالدو شخصیتی خارق العاده دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید