بیست و ششمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم برگزار گردید

به گزارش دفتر آنلاین من، بیست و ششمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی کرونا تشکیل جلسه داد.

بیست و ششمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم برگزار گردید

به گزارش خبرگزاری دفتر آنلاین من به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، این جلسه با حضور حمیدرضا مومنی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، محمد باقر سعادت، عضو هیات مدیره و جمع محدودی از معاونان، مشاوران و مدیران این سازمان با هشت دستور کار شامگاه دوشنبه 12 آبان ماه در مرکز مرکز بین المللی رشد قشم برگزار گردید.

آنالیز مصوبات جلسه قبل، ارائه گزارشی از شرایط کرونا در قشم و خدمات عمرانی ارایه شده به بیمارستان پیامبر اعظم(ص) و مصاحبه در خصوص محدودیت های اعمال شده از سوی ستاد ملی کرونا از سوی مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی وگردشگری سازمان منطقه آزاد قشم بخش هایی از دستور کار این جلسه بود.

آنالیز نقش دولت، صندلی و وظایف آن توسط علی یدقار، مشاور عالی سازمان منطقه آزاد قشم با ارایه تعریفی از دولت و تشریح وظایف آن، شرح در خصوص چگونگی دستیابی به یک دولت توسعه گربا تربیت نظریه پردازان و فیلسوفان اجتماعی موضوع این سخنرانی بود.

در بخش دیگری از این جلسه حسین ناصری نژاد، مدیر فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم به آنالیز پروژه طرح جامع قشم توسط سوئکو با تمرکز بر موضوع توسعه راه ها پرداخت.

پخش گزارشی از بازدیدهای سرزده مدیریت نظارت و بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم از نحوه تکریم ارباب رجوع از دیگر بخش های این جلسه بود.

حمیدرضا مومنی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن استقبال از گزارش جامع در خصوص راه ها، خواهان تدوام آنالیز ها و امکان سنجی ها در این حوزه شد.

وی همچنین با اشاره به گزارش های تصویری در خصوص بازدیدهای مدیریت نظارت و بازرسی و پاسخگویی به شکایات گفت: تکریم ارباب رجوع و پیگیری خواسته های بحق آنان باید تا حصول نتیجه ادامه یابد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "بیست و ششمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیست و ششمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید