اخبار مجلس

بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در کمیسیون آموزش مجلس آنالیز می گردد

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس این هفته با حضور وزرای بهداشت و علوم و سرپرست وزارت آموزش و پرورش موضوع بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را آنالیز می نماید.

15 شهریور 1400

راه آهن سراسری ایران شاهدی برجسته از میراث صنعتی بشر است

احمد پاکتچی که از پاریس و به صورت مجازی در چهل و چهارمین نشست کمیته میراث جهانی حضور داشت، گفت: از دولت قرقیزستان برای حمایت ها و از سایر کشورهای عضو که در این حمایت، کشور قرقیزستان را همراهی کردند و از اعضای کمیته که از پرونده حمایت کردند و نتیجه آن...

10 مرداد 1400

لایحه خدمات پستی جمهوری اسلامی ایران تدوین و به هیات دولت ارائه شد

تهران (پانا) - وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بنابر ضرورت بروزرسانی قانون پستی و هم با هدف تنقیح قوانین مرتبط با خدمات پست جمهوری اسلامی ایران پیش نویس لایحه خدمات پستی جمهوری اسلامی ایران را تدوین و به هیئت دولت ارائه کرده است.

26 تیر 1400

موافقت مجلس با کلیات لایحه نظام رتبه بندی معلمان

نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیات لایحه نظام رتبه بندی معلمان را به تصویب رساندند.

23 تیر 1400

58 تن گندم از مزرعه پژوهشی دانشگاه آزاد بهبهان برداشت شد

رئیس دانشگاه آزاد بهبهان گفت: بیش از 58 تن محصول استراتژیک گندم از سطح 33 هکتار زمین دیم کشاورزی مزرعه پژوهشی این واحد دانشگاهی برداشت شد.

19 خرداد 1400

خبرنگاران رئیس شورای شهر شیراز:فرایند سخت صدور مجوز، فسادآور است

شیراز-خبرنگاران-رییس شورای اسلامی شهر شیراز فساد را یکی از مخرب ترین موانع رونق فراوری ملی دانست و گفت: اگر فرآیند صدور مجوز سخت باشد سرمایه گذار را به سمت فساد سوق خواهد داد.

3 اردیبهشت 1400

توافق ایران و آژانس تماما در چارچوب مصوبه مجلس است

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به تفاهم شب گذشته سازمان انرژی اتمی و مدیر کل آژانس تاکید نمود آنچه صورت گرفته تماما در چارچوب مصوبه مجلس است.آمریکا باید اول تعهد بدهد، بعد برطرف تحریم کند و بعد وارد گفت وگو گردد

13 فروردین 1400

نامگذاری دو خیابان در پایتخت به نام پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال

به گزارش خبرنگاران، حجت نظری در حاشیه جلسه شورای شهر تهران دراین باره گفت: با تصویب اعضای شورای شهر تهران، خیابان روشنایی در منطقه یک شهرداری تهران که در مجاورت منزل زنده یاد منصور پورحیدری از بزرگان ملی پوش و پیشکسوت باشگاه استقلال واقع شده است، تغییر...

3 بهمن 1399

45 میلیارد تومان؛ سنگین ترین حکم فیفا علیه استقلال، باشگاه استقلال: رای پرونده استراماچونی قابل برگشت است

خبرگزاری خبرنگاران- در حالی که استقلال به تازگی پرونده شکایت شفر را با پرداخت غرامت به این مربی آلمانی بسته است، با یک پرونده سخت دیگر روبرو شده.

22 آذر 1399

بیست و ششمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم برگزار گردید

بیست و ششمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی کرونا تشکیل جلسه داد.

9 آذر 1399

معلمان تمام وقت 17.5 درصد فوق العاده ویژه جدا از طرح رتبه بندی دریافت می نمایند

جزئیات برقراری فوق العاده ویژه در احکام معلمان تمام وقت، توسط معاون برنامه ریزی و توسعه منابع تشریح شد.

6 آبان 1399

موافقت مجلس با کلیات لایحه ایجاد 3 منطقه آزاد جدید

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (دوشنبه 15 اردیبهشت) با کلیات لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری - صنعتی سرخس، دوغارون و مازندران موافقت کردند.

11 تیر 1399

چین خطاب به آمریکا: در امور داخلی ونزوئلا مداخله نکنید

چین قاطعانه با تحریم یکجانبه و غیرقانونی کشورها مخالف است و از آمریکا می خواهد دخالت در امور داخلی ونزوئلا را متوقف کند.

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران الزام دستگاه های اجرایی به اخذ مجوز برای اقدامات دارای بار مالی

تهران- خبرنگاران- رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: همه دستگاه های اجرایی برای انجام اقدامات دارای بار مالی باید مجوز کتبی این سازمان را اخذ کنند و برای متخلفان، مجازات پیش بینی شده است.

29 فروردین 1399

آنالیز ماده 142 قانون مالیات های مستقیم در نشست با وزارت اقتصاد و دارایی

معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از کوشش های این وزارتخانه برای جلوگیری از حذف ماده 142 قانون مالیات های مستقیم اطلاع داد و گفت: در همین ارتباط جلساتی با حضور وزرا و معاونان دو وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و اقتصاد...

22 فروردین 1399