بازی Guilty Gear Strive رکوردهای تکن و استریت فایتر را در استیم شکست

به گزارش دفتر آنلاین من، فقط مدت کوتاهی از عرضه جدیدترین قسمت مجموعه بازی گیلتی گیر یعنی بازی گیلتی گیر استرایو (Guilty Gear Strive) سپری شده است که این بازی توانسته با استقبال فوق العاده بازیکنان روبرو شود و رکورد بیشترین تعداد بازیکن همزمان بعضی از دیگر بازی های مبارزه ای رقیب خود را پشت سر بگذارد.

بازی Guilty Gear Strive رکوردهای تکن و استریت فایتر را در استیم شکست

در همین مدت کوتاه، تعداد بازیکنانی که به صورت هم زمان به تجربه بازی Guilty Gear Strive در استیم پرداخته اند، بیشتر از تعداد بازیکنانی بوده که هم زمان بازی های مبارزه ای معروف و محبوبی مثل استریت فایتر 5 و تکن 7 را روی کامپیوتر تجربه کرده اند.

در این زمان که این گزارش نوشته شده است، بازی مبارزه ای جدید استودیو آرک سیستم ورکس توانسته به تعداد 26196 بازیکن هم زمان در استیم دست پیدا کند. در واقع، این رقم در روز انتشار بازی به دست آمده است که همین موضوع هیجان و علاقه بالای طرفداران را برای تجربه این اثر نشان می دهد.

با نگاهی به سوابق، دو بازی تکن 7 و استریت فایتر 5 به ترتیب توانسته بودند 18766 و 13807 بازیکن را به صورت هم زمان در کامپیوترهای شخصی به خود جلب کنند.

همچنین این احتمال وجود دارد که در روزهای آینده و آخر هفته ای که در انتظار است، بازی Guilty Gear Strive بتواند رکورد مورتال کمبت 11 را هم پشت سر بگذارد. مورتال کمبت 11 توانسته بود در زمان عرضه اش در آوریل 2019 به رکورد 27301 بازیکن هم زمان دست پیدا کند.

با این حال، رکورد بیشترین بازیکن همزمان در یک بازی مبارزه ای در کامپیوترهای شخصی در اختیار بازی مبارزه ای Dragon Ball FighterZ است و Guilty Gear Strive کار بسیار دشواری برای رسیدن به رکورد این اثر خواهد داشت. به صورت دقیق، 44234 بازیکن به صورت هم زمان به تجربه بازی Dragon Ball FighterZ پرداخته اند. محبوبیت انیمه و مانگا دراگون بال و همچنین کیفیت بالا بازی از دلایلی بودند که آن بازی توانست به چنین رکوردی برسد و همین قضیه کار دیگر رقبا را برای رسیدن به این رکورد سخت تر می کند.

اگر این آمار را با قسمت های قبلی بازی گیلتی گیر مقایسه کنیم، تفاوت عظیمی را خواهیم دهید. قسمت قبلی یعنی بازی Guilty Gear Xrd Revelator فقط توانسته بود 1614 بازیکن را به صورت هم زمان به خود جذب کند. تا قبل از قسمت جدید، این رکورد در این مجموعه بازی در اختیار Guilty Gear XX Accent Core Plus R قرار داشت که توانسته بود 2330 بازیکن را هم زمان مشغول خود کند. این آمار نشان می دهد که رکورد فعلی بازی Guilty Gear Strive در این زمینه نسبت به قسمت های پیشین خود بیش از 10 برابر بوده است.

بازی Guilty Gear Strive هفتمین قسمت اصلی از این مجموعه بازی مبارزه ای محبوب است که در حال حاضر برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و البته دستگاه های آرکید منتشر شده است.

منبع: VGC

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازی Guilty Gear Strive رکوردهای تکن و استریت فایتر را در استیم شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی Guilty Gear Strive رکوردهای تکن و استریت فایتر را در استیم شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید