آموزش و پرورش تبدیل به حیاط خلوت مدیران برای کار های سیاسی شده است

به گزارش دفتر آنلاین من، جمعی از دانشجویان و معلمان استان فارس در بیانیه ای گفت: آموزش و پرورش در استان درگیر کاری های حزبی و جناحی است و این امر تبدیل به حیاط خلوت مدیران برای کار های سیاسی شده است.

آموزش و پرورش تبدیل به حیاط خلوت مدیران برای کار های سیاسی شده است

به گزارش خبرنگار دفتر آنلاین من، جمعی از دانشجویان و معلمان استان فارس در بیانیه ای از مدیران استانی ازسیاسی کاری وسیاسی بازی های خود خارج نمایند و اجازه بدهند رویکرد تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش بدون سم پاشی های سیاسی در جهت تعلیم و تربیت آینده سازان میهن اسلامی گام بردارند.

متن بیانیه به توضیح زیر است:

در سطح استان و حتی کشور و بنا به اذعان کارشناسان، مدیران و مسئولان حوزه تعلیم و تربیت به این نکته اذعان دارند که نبود ثبات مدیریتی حتی در سطح وزارتخانه عریض و طویل آموزش و پرورش که شاهد آن هستیم و تنها در این دولت نبوده است، سبب آن شده که این وزارتخانه نتواند در ماموریت های محوله که تاثیر جدی بر آینده ایران اسلامی دارد کارنامه خوبی را بجا بگذارد.

این عدم ثبات در مدیریت آموزش و پرورش بدلیل آن است که در این نهاد تاثیرگذار شاهد سیاسی کاری هستیم، البته اشتباه برداشت نگردد، باید سیاست درآموزش و پرورش باشد تا بتواند باعث رشد سطح درک و فهم سیاسی دانش آموز و پرسنل آموزش و پرورش گردد، اما آنچه را که ما شاهد آن هستیم سیاسی کاری در آموزش و پرورش است، در واقع ما بجای آنکه سیاست آموزش و پرورش داشته باشیم، آموزش و پرورش سیاسی داریم. آموزش و پرورش در استان فارس نیز از این قاعده مستثنی نیست بلکه بشدت نیز درگیر سیاسی کاری های حزبی و جناحی است که باعث شده است آموزش و پرورش در استان فارس تبدیل گردد به حیاط خلوت مدیران استان برای کار های سیاسی شان.

حال ما دلسوزان و دلواپسان تعلیم و تربیت در استان فارس از مدیران استانی استدعا داریم آموزش وپرورش را که نهادحاکمیتی است از سیاسی کاری و سیاسی بازی های خود خارج نمایند و اجازه بدهند رویکرد تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش استان فارس بدون سم پاشی های سیاسی در جهت تعلیم و تربیت آینده سازان میهن اسلامی گام بردارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آموزش و پرورش تبدیل به حیاط خلوت مدیران برای کار های سیاسی شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش و پرورش تبدیل به حیاط خلوت مدیران برای کار های سیاسی شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید