کشتی آزاد قهرمانی کشور، اخراج مربی در پی شکست خیرالله قهرمانی، امیرمحمد یزدانی تهدید شد

به گزارش دفتر آنلاین من، در پی شکست خیرالله امیری در مبارزه ای جنجالی مقابل امیرمحمد یزدانی، مربی کشتی گیر کرمانشاهی به علت حمله کردن به کشتی گیر مازندرانی از کنار تشک اخراج شد.

کشتی آزاد قهرمانی کشور، اخراج مربی در پی شکست خیرالله قهرمانی، امیرمحمد یزدانی تهدید شد

به گزارش دفتر آنلاین من، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور امروز 24 دی با معرفی نفرات برتر 5 وزن دوم در گرگان به خاتمه خواهد رسید. امیرمحمد یزدانی که در مرحله مقدماتی وزن 70 کیلوگرم، 6 بر 5 مغلوب مهدی یگانه جعفری شده بود، در گروه شانس مجدد به مصاف خیرالله قهرمانی رفت، مبارزه ای که جنجالی شد و حتی تهدید امیرمحمد یزدانی از سوی هواداران خیرالله قهرمانی در خاتمه مبارزه هم ادامه داشت.

در جریان این کشتی، یزدانی اعتقاد داشت که قهرمانی انگشت در چشمانش نموده و درحالیکه کشتی از سوی داور قطع شده بود، کشتی گیر کرمانشاهی به مبارزه ادامه داد که این موضوع با ناراحتی یزدانی روبرو شد.

زمانی که کشتی از جریان افتاده بود، مربی خیرالله قهرمانی، روی تشک آمده و ضربه ای به امیرمحمد یزدانی زد که این منجر به اخراج او از کنار تشک شد، اما جنجال همچنان ادامه پیدا نموده و برای لحظاتی کشتی از جریان افتاد. مبارزه با دخالت ابراهیم مهربان، دبیر فدراسیون کشتی و عسکری محمدیان، رئیس هیئت کشتی مازندران ادامه پیدا کرد و در نهایت امیرمحمد یزدانی پیروز به شکست 10 بر 6 خیرالله قهرمانی شد.

یزدانی که شانس قرار گرفتن بر سکوی سومی وزن 70 کیلوگرم را دارد، امشب باید به مصاف امیرحسین مقصودی برود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کشتی آزاد قهرمانی کشور، اخراج مربی در پی شکست خیرالله قهرمانی، امیرمحمد یزدانی تهدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد قهرمانی کشور، اخراج مربی در پی شکست خیرالله قهرمانی، امیرمحمد یزدانی تهدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید