پاکسازی کلیه ها با گیاه درمانی

به گزارش دفتر آنلاین من، آن ها روزانه 200 لیتر مایعات در بدن را تصفیه می نمایند که 2 لیتر آن به صورت ادرار از بدن خارج می گردد.

پاکسازی کلیه ها با گیاه درمانی

دفتر آنلاین من| کلیه ها از اندام هایی هستند که تا دچار بیماری و یا درد نشوند کسی به آن ها توجه نمی نماید. در صورتی که یکی از حساس ترین اعضای بدن هستند که کارشان تصفیه خون و دفع سموم است. آن ها روزانه 200 لیتر مایعات در بدن را تصفیه می نمایند که 2 لیتر آن به صورت ادرار از بدن خارج می گردد. کلیه ها در تنظیم فشار خون، افزایش گلبول های قرمز و جذب ویتامین D. بسیار مؤثر هستند.

پاکسازی کلیه ها یکی از راه های سلامت نگه داشتن این عضو حساس است. در این مقاله 9 گیاه را برای پاکسازی کلیه ها به شما معرفی می کنیم:

1- چانکا پدرا

گیاهی است در آمریکای جنوبی که به ریز شدن سنگ کلیه و دفع ان یاری بسیاری می نماید. به گفته پزشکان و محققان این گیاه سنگ کلیه را از بین برده و برای پیشگیری از سنگ های کلیه ثانویه در بدن سیستم دفاعی ایجاد می نماید. برای استفاده از این معجون معجزه آسا گیاه چانکا پدرا را با آب مخلوط نموده و یا تا زمان دفع سنگ کلیه کپسول 400 گرمی آن را 2 بار در روز مصرف کنید.

2- گلدنرود

گیاهی است که از آن برای سم زدایی کلیه ها استفاده می گردد. گلدنرود التهابات کلیه را کاهش می دهد و عفونت را از بین می برد.

3- ریشه گل ادریس

گل ادریس یک حلال است و قابلیت آن را دارد که سنگ کلیه را نرم کند و به بدن یاری می نماید ویتامین C. را جذب کند. از این گیاه هم به صورت خشک و با کپسول استفاده می گردد و هم اینکه عصاره آن را تزریق می نمایند.

4- Horsetail

گیاهی است که مقادیر زیادی آنتی اکسیدان دارد و باعث کاهش سنگ کلیه و مثانه می گردد. بی اختیاری در ادرار را کنترل می نماید و آن را به صورت دم نوش و یا به صورت قرص می خورند.

5- ریشه کرفس

ساقه و ریشه کرفس پتاسیم و منیزیم زیادی دارد که از التهاب کلیه ها جلوگیری می نمایند. این گیاه را اغلب افراد خام مصرف می نمایند. نکته قابل توجه این است که کرفس برترین سبزی برای پیشگیری از سرطان روده است و برای کسانی که مبتلا به آنمی هستند مفید است.

6- ریشه گراول

ریشه گراول و یا همان پیاز علف های هرز در سلامت و پاکسازی کلیه ها بسیار خوب عمل می نمایند. ریشه گراول euparin دارد که عفونت های کلیوی را کنترل و درمان می نماید. سنگ کلیه را از بین می برد و در بهبود بیماری نقرس مؤثر است.

7- Uva-Ursi

آوا آرسی درختی است با شکوفه های قرمز که جوشانده گل این درخت آرام بخش است و برای پاکسازی کلیه به کار می رود. یک تحقیق در کالیفرنیا نشان داد که این شکوفه ها عفونت را ازبین می بردند و در تسکین درد مثل ایبوپروفن عملمی نمایند. هم می توان آن را به صورت دمنوش نوشید و هم مثل قرص یا کپسول استفاده کرد. این گیاه کاملا بی خطر است و استفاده از آن در طولانی مدت ضرری ندارد.

8- ریشه گل بابونه

گل بابونه که از آن به عنوان یک طعم دهنده استفاده می نمایند بافت و غشای مخاطی را تسکین می دهد.

اگر چای بابونه بخورید همزمان کلیه های خود را هم پاکسازی می کنید.

9- ریشه گل داوودی

این گیاه حاوی آنتی اکسدان است و از آسیب رسیدن به سلول ها جلوگیری می نماید. قند خون و فشار خون را کنترل می نماید و کلسترل خون را کاهش می دهد.

10- جعفری

این گیاه تنها به عنوان چاشنی یا برای تزئین غذا ها استفاده نمی گردد. یادتان باشد جعفری سرشار از ویتامین K. است و به نرم شدن بافت های کلیه یاری می نماید. استفاده از جعفری در مقادیر بالا کمی خطرناک است. پس در مصرف آن احتیاط کنید.

منبع:Dailymail

ترجمه: دفتر آنلاین من

منبع: فرادید

به "پاکسازی کلیه ها با گیاه درمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکسازی کلیه ها با گیاه درمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید