پرداخت تسهیلات کرونا در گلستان تنها به 58 درصد متقاضیان

به گزارش دفتر آنلاین من، خبرنگاران/گلستان مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در راستای اجرای طرح واگذاری تسهیلات به کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا تا به امروز 986 میلیارد ریال از این تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده در گلستان پرداخت شده است.

پرداخت تسهیلات کرونا در گلستان تنها به 58 درصد متقاضیان

موسی بی باک گفت: تعداد 14 رسته و 780 زیر رسته شغلی از سوی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مشمول اخذ تسهیلات در قالب بیمه شدگان تأمین اجتماعی و فاقد بیمه بودند.

وی اضافه نمود: تا به امروز در استان گلستان 986 میلیارد ریال تسهیلات به 7640 طرح با اشتغال 10 هزار و 806 نفر پرداخت شده است.

مدیر کارآفرینی و اشتغال گلستان اعلام کرد: 58 درصد از متقاضیان تسهیلات بانکی در استان پیروز به اخذ تسهیلات کرونا شده اند و 3688 طرح به مبلغ 712 میلیارد ریال از پرونده های تسهیلاتی در نزد بانک های عامل استان موجود است که این بانک ها می بایست نسبت به معین تکلیف و اعطای تسهیلات به معرفی شدگان واجد شرایط اهتمام ویژه داشته باشند.

به گزارش دفتر آنلاین من به نقل از روابط عمومی اداره کل کار گلستان، بی باک بر پیگیری جذب منابع اختصاصی به واحدهای گردشگری به وسیله مراجعه مدیران این واحدها به سامانه کارا و انجام فرآیند ثبت نام تأکید کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پرداخت تسهیلات کرونا در گلستان تنها به 58 درصد متقاضیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت تسهیلات کرونا در گلستان تنها به 58 درصد متقاضیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید