نتایج هفته پانزدهم لیگ دسته یک فوتبال

به گزارش دفتر آنلاین من، هفته پانزدهم لیگ یک فوتبال از ساعت 14:30 با انجام شش بازی پیگیری شد.

نتایج هفته پانزدهم لیگ دسته یک فوتبال

به گزارش دفتر آنلاین من از ایسنا، هفته پانزدهم لیگ یک از ساعت 14:30 امروز (شنبه) با انجام شش بازی پیگیری شد.

فجر سپاسی هوادار - هوادار

فجر سپاسی شیراز در یک بازی حساس میزبان هوادار بود که در نهایت این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. گل های این مسابقه را دانیال کردستانی در دقیقه 36 برای فجر سپاسی و سجاد دانایی در دقیقه 37 به ثمر رساندند. با این نتیجه فجر سپاسی شیراز در رده سوم و هوادار در رده چهارم جدول قرار گرفتند.

بادران تهران - قشقایی شیراز

در بازی دیگری که از ساعت 14:30 در ورزشگاه غدیر تهران برگزار گشت؛ قشقایی شیراز توانست با نتیجه 3 بر 1 بادران را شکست دهد.

گل اول قشقایی را ایمان اکبری در دقیقه یک با اشتباه وارد دروازه خودی کرد و دو گل دیگر را محمد آزیر و محمد خادمی در دقایق 60 و 67 به ثمر رساندند. تک گل بادران را هم پویا سیف پناهی در دقیقه 19 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

با این نتیجه بادران در رده پنجم جدول و قشقایی در رده سیزدهم قرار گرفتند.

خوشه طلایی ساوه - آرمان گهر

خوشه طلایی ساوه توانست با نتیجه 3 بر صفر آرمان گهر را شکست دهد و جایگاه خودش را در میانه جدول لیگ یک بهبود بخشد. گلزنان خوشه طلایی در این مسابقه سجاد اژدر و حسین فاضلی بودند که سهم سجاد اژدر دو گل بود که در دقایق 20 و 31 به ثمر رساند و حسین فاضلی هم توانست در دقیقه 48 دروازه آرمان گهر را باز کند.

با این نتیجه خوشه طلایی ساوه با بیست امتیاز در رده هشتم و آرمان گهر با شانزده امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفتند.

نود ارومیه - رایکا بابل

این بازی که به میزبانی نود ارومیه در ورزشگاه تختی برگزار گشت در نهایت برنده نداشت و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. نود ارومیه در صوزت پیروزی در این مسابقه می توانست کمی وضعیتش را در انتهای جدول بهبود بخشد.

با این نتیجه نود ارومیه با یک پله صعود در رده هفدهم و رایکا بابل در رده یازدهم قرار گرفتند.

شاهین شهرداری بوشهر - گل ریحان البرز

در پایان هفته پانزدهم لیگ یک از ساعت 15:00 امروز (یک شنبه) دو دیدار برگزار گشت که در نهایت شاهین شهرداری بوشهر توانست در ورزشگاه خودش با نتیجه 2 بر 1 گل ریحان البرز را شکست دهد. دو گل شاهین را محمد ابراهیمی در دقایق 20 و 36 به ثمر رساند و تک گل گل ریحان را بابک لطیفی به ثمر رساند.

با این نتیجه گل ریحان البرز با دوازده امتیاز در رده هجدهم و شاهین شهرداری بوشهر با بیست و دو امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفتند.

ملوان - استقلال ملاثانی

در بازی دیگر که از ساعت 15:00 در ورزشگاه تختی اهواز شروع شده بود در نهایت با نتیجه بدون گل به پایان رسید. با این نتیجه ملوان با نوزده امتیاز در رده دهم ماند و استقلال ملاثانی با نوزده امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت.

منبع: جام جم آنلاین

به "نتایج هفته پانزدهم لیگ دسته یک فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج هفته پانزدهم لیگ دسته یک فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید