استاد الدوحه: فزونی مقابل استقلال، درهای صعود را به روی الدحیل گشود، شاگردان لموشی به دنبال دبل آبی ها

به گزارش دفتر آنلاین من، رسانه قطری استاد الدوحه نوشت که رجحان مقابل نماینده کشورمان، درهای راه یابی به 16 تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا را مقابل شاگردان صبری لموشی گشوده است.

استاد الدوحه: فزونی مقابل استقلال، درهای صعود را به روی الدحیل گشود، شاگردان لموشی به دنبال دبل آبی ها

به گزارش دفتر آنلاین من، روزنامه استاد الدوحه قطر درباره ملاقات برگشت تیم های استقلال ایران و الدحیل قطر نوشت: الدحیل پیروزی مهمی مقابل استقلال ایران به دست آورد و با هفت امتیاز، به صدر جدول گروه C لیگ قهرمانان آسیا رسید. الاهلی هم توانست بر الشرطه غلبه کند و حالا استقلال و الاهلی با حضور در رده های دوم و سوم گروه، جنگ را برای صعود افزایش داده اند. در انتهای جدول گروه هم الشرطه ایستاده است که شانس بسیار ضعیفی برای رقابت در راستای کسب دو صندلی صعود خواهد داشت.

پیروزی الدحیل مقابل استقلال، درهای صعود را به روی این تیم گشود و نماینده قطر در بازی برگشت، به دنبال ادامه این نتایج ممتاز و حفظ صدرنشینی خواهد بود. اگر الدحیل بتواند این پیروزی را تکرار کند، گام مهمی در راه صعود برمی دارد.

انتظار می رود که بازی برگشت دو تیم همانند تقابل قبلی آنها که هفت گل داشت و مایکل اولونگای کنیایی توانست نخستین هت تریک خود را در لیگ قهرمانان ثبت کند، هیجان انگیز و قوی باشد. اولونگا اکنون اصلی ترین نامزد عنوان آقای گلی مسابقات است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استاد الدوحه: فزونی مقابل استقلال، درهای صعود را به روی الدحیل گشود، شاگردان لموشی به دنبال دبل آبی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاد الدوحه: فزونی مقابل استقلال، درهای صعود را به روی الدحیل گشود، شاگردان لموشی به دنبال دبل آبی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید