مهلت دو هفته ای شهرداری ها و فرمانداری های تهران برای معرفی اراضی پروژه جهش فراوری مسکن

به گزارش دفتر آنلاین من، استاندار تهران از مهلت دو هفته ای به شهرداری ها و فرمانداری های استان تهران جهت معرفی اراضی پروژه جهش فراوری مسکن اطلاع داد.

مهلت دو هفته ای شهرداری ها و فرمانداری های تهران برای معرفی اراضی پروژه جهش فراوری مسکن

به گزارش دفتر آنلاین من، انوشیروان محسنی بندپی در هشتاد و چهارمین جلسه شورای مسکن استان تهران با اشاره به مصوبه نو دولت مبنی بر احداث یک میلیون واحد مسکونی در سال گفت: طبق دستورالعمل وزیر راه و شهرسازی، مسائل تغییر کاربری اراضی حریم حل می گردد و در کمیسیون های مربوطه کار تسهیل می گردد تا مسئله ای برای احداث مسکن نداشته باشیم.

وی اضافه نمود: شهرداری های استان مکلف شدند تا اراضی مستعد در محدوده حریم را معرفی نمایند؛ بعلاوه اداره کل راه و شهرسازی مکلف شده تا اراضی که دستگاه های دیگر برای احداث مسکن گرفته بودند و معوق مانده بود نسبت به خلع ید آنها اقدام و به پروژه جهش فراوری مسکن اختصاص دهد.

استاندار تهران با بیان اینکه طبق مصوبه نو، فرایند زمانی برای تغییر کاربری و طرح در کمیسیون ماده 5 ضرورتی ندارد گفت: دستگاه های خدمات رسان همکاری لازم را برای تامین، آب، برق و گاز داشته باشند تا به منظور تحقق جهش فراوری مسکن که در استان تهران اهمیت زیادی دارد اقدامات اساسی انجام گردد.

وی تاکید نمود: فرمانداری ها و شهرداری های استان هم مکلف شده اند ظرف دو هفته نسبت به معرفی اراضی اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهلت دو هفته ای شهرداری ها و فرمانداری های تهران برای معرفی اراضی پروژه جهش فراوری مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت دو هفته ای شهرداری ها و فرمانداری های تهران برای معرفی اراضی پروژه جهش فراوری مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید