طرح خطرناک بعثی-داعشی، نیروهای سرایا السلام به حرکت درآمدند

به گزارش دفتر آنلاین من به نقل از صابرین نیوز، یک منبع وابسته به سرایاالسلام وابسته به جریان صدر به رهبری مقتدی صدر از آماده باش نیروهای گردان های صلح به دنبال اطلاعاتی مبنی بر احتمال حملات داعش به همراه بعثی ها، در بغداد و دیگر استان های عراق اطلاع داد.

طرح خطرناک بعثی-داعشی، نیروهای سرایا السلام به حرکت درآمدند

این منبع خاطرنشان کرد که نیروهای سرایا السلام به حال آماده باش درآمده اند.

منبع مذکور تاکید نمود: اطلاعاتی مبنی بر نیت شوم داعش برای حملات گسترده در بغداد و دیگر استان ها دریافت شده است که همراه آن هرج و مرج دیگر گروههای هم پیاله داعش یعنی بعثی ها خواهد بود.

این منبع خاطرنشان کرد که دستور آماده باش و هوشیاری کامل رسیده است و اینکه منتظر دستور فرماندهی کل گردان های صلح باشند.

از سوی دیگر صالح محمد العراقی نزدیک به مقتدی صدر در شبکه های اجتماعی خاطرنشان کرد: اطلاعاتی قابل اطمینان به ما رسیده است که توافقی بعثی و داعشی به همراه بعضی نفوذی ها برای حملات به مقدسات در نجف اشرف و کربلای معلی و نیز بغداد، وجود دارد. هدف فقط حمله به مراقد مقدس شیعی نیست بلکه هدف فتنه و آشوب و هرج و مرج در عراق است.

صابرین نیوز از استقرار شمار زیادی از نیروهای گردان های صلح در استان های بغداد و نجف اشرف و با سلاح سبک و متوسط نیز استقرار نیروهای واکنش سریع سرایا السلام در استان سامراء اطلاع داد.

صابرین نیوز گزارش داد؛ نیروهای گردان های صلح در شهر کاظمین در بغداد به حال آماده باش درآمدند و در نزدیکی مقدسات مستقر شدند. همچنین این نیروها در اطراف حرم امامین عسکریین (ع) در سامرا مستقر شدند. این نیروها در اطراف حرم مطهر امام علی (ع) در نجف اشرف و نیز کربلای معلی هم مستقر شدند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "طرح خطرناک بعثی-داعشی، نیروهای سرایا السلام به حرکت درآمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح خطرناک بعثی-داعشی، نیروهای سرایا السلام به حرکت درآمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید