ربیعی: خودمان را قهرمان نمی دانیم، کرونا ذهن بازیکنان را آشفته نموده

به گزارش دفتر آنلاین من، سرمربی مس رفسنجان می گوید فکر کردن به قهرمانی دستاوردی جز غرور کاذب ندارد.

ربیعی: خودمان را قهرمان نمی دانیم، کرونا ذهن بازیکنان را آشفته نموده

محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در گفت وگو با دفتر آنلاین من، درباره شرایط حال حاضر این تیم گفت: بر خلاف این تصور که مس رفسنجان به علت صدرنشینی و هفت اختلاف امتیاز با تیم دوم جدول، در شرایط بسیار خوبی به سر می برد، شرایط تیم ما در حال حاضر کاملا متوسط است. ما یک مشکل بزرگ داریم، تعداد زیادی از بازیکنان ما یا مریض هستند و یا دچار مصدومیت شده اند. این کار تیم ما را سخت می نماید. از جهت دیگر، شرایط لیگ تعیین نیست، ابتدا چند خبر حاکی از آنکه بازی ها را تعطیل خواهند کرد منتشر شد، بعد از آن گفتند که تمامی بازی ها برگزار خواهد شد، بعد گفتند تمامی بازی ها تا قبل از ماه رمضان باید انجام گردد. به همین دلیل فشردگی در برنامه بازی ها بسیار بالا خواهد رفت و این شرایط، کار را برای تمامی تیم ها سخت خواهد نمود. علاوه بر این موارد، لیگ به انتهای فصل رسیده است و بازیکنان دچار فرسودگی شده اند.

سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به این سوال که آیا تیم شما هجومی ترین تیم لیگ یک است، گفت: بله، تا به اینجای فصل به علت گل های زده بالا، مس رفسنجان تهاجمی ترین لیگ دسته اول اعلام شده است.

ربیعی درباره ویروس کرونا و آثاری که در پی داشته است، گفت: این یک بیماری بسیار خطرناک است و همه در معرض ابتلا به آن هستند و عوامل فوتبالی شامل بازیکنان و کادر فنی و غیره نیز از این موضوع مستثنی نیستند. از جهت دیگر، در چند روز اخیر آمار شیوع این بیماری بالاتر هم رفته است. جدا از اینکه بازی ها باید تعطیل گردد یا خیر، این موضوع یک آشفتگی ذهنی برای بازیکنان به وجود آورده است و حاشیه برای تیم ما اصلا خوب نیست.

مس رفسنجان تا به اینجای فصل پیروز به کسب 52 امتیاز شده است، با اقتدار در صدر جدول این لیگ قرار گرفته است و هفت امتیاز با تیم رده دوم جدول فاصله دارد. ربیعی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش را قهرمان می داند یا خیر و چه برنامه ای برای ادامه راه دارد، گفت: برخلاف مطالبی که رسانه ها درباره تیم ما منتشر می نمایند، ما به هیچ عنوان خود را قهرمان این فصل نمی دانیم. بازی های زیادی پیش رو داریم و نسبت به قبل کوشش بیشتری خواهیم کرد. اگر به اختلاف امتیاز خود با تیم بعدی جدول فکر کنیم دچار غرور کاذب می شویم.

او درپایان و در پاسخ به این سوال که آیا تجربه حضور در لیگ برتر را داشته اید گفت: تجربه لیگ برتر را نداشته ام و در حال حاضر به آن فکر هم نمی کنم. تمرکز ما روی بازی ها پیش روی تیم است و نباید به چیز دیگری فکر کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ربیعی: خودمان را قهرمان نمی دانیم، کرونا ذهن بازیکنان را آشفته نموده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: خودمان را قهرمان نمی دانیم، کرونا ذهن بازیکنان را آشفته نموده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید