خودرو منتسب به استاد شهریار فروخته شد؟

به گزارش دفتر آنلاین من، مدیر موزه و عضو هیات امنای موزه استاد شهریار گفت: خودروی منتسب به استاد شهریار فروخته نشده و در دست تعمیر است. این خبر در بخش خودرو منتسب به شهریار و فروش خودرو منتسب به شهریار جای دارد.

خودرو منتسب به استاد شهریار فروخته شد؟

به گزارش ایسنا، هادی بهجت تبریزی با اعلام این خبر گفت: در روزهای اخیر خبری مبنی بر فروش خودرو منتسب به استاد شهریار منتشر شده که این خبر نادرست بوده و این خودرو در حال حاضر در دست تعمیر و بهسازی است.

او اضافه نمود: این خودرو با نظارت سازمان در حال بهسازی است و بلافاصله بعد از اتمام تعمیر، به محل موزه انتقال خواهد یافت.

بهجت تبریزی با اشاره به اینکه این خودرو جز اموال موزه استاد شهریار است، گفت: چند سال پیش سندی با نام استاد شهریار در خبرگزاری ها منتشر شد و بر همین اساس این خودرو از طریق یکی از علاقمندان استاد خریداری و به موزه اهدا شد، ولی این موضوع در خبرگزاری ها درج نشده که شهریار هرگز خودرویی نداشته و سند اول تنها به دلیل نگارش توصیه نامه به یکی از اقوام دور نوشته شده و به همین دلیل سند اول این خودرو به نام استاد شهریار بوده و در سند دوم به نام خریدار تغییر یافته است.

او گفت: خانه موزه استاد شهریار نیز طبق روال گذشته به ارائه خدمات به بازدیدکنندگان و علاقمندان مشغول است و بازسازی هایی انجام شده و در حال حاضر مسئله ای ندارد اما اگر بخواهیم بازسازی استحکام بخشی انجام دهیم، این امر منوط به جلب رضایت همسایه هاست.

مدیر موزه استاد شهریار در بخش دیگری از سخنان خود از رسانه های محلی درخواست کرد پیش از بازنشر خبرهای منتشرشده در فضای مجازی از صحت و اعتبار آن مطمئن شوند تا احساسات علاقمندان فرهنگ و هنر تبریز جریحه دار نشود.

منبع: همگردی

به "خودرو منتسب به استاد شهریار فروخته شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودرو منتسب به استاد شهریار فروخته شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید