خوابگاه های دانشجویی تجمیع می شوند، قول دادیم دانشجوی متاهلی بی خوابگاه نماند

به گزارش دفتر آنلاین من، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر اینکه قول دادیم دانشجوی متاهلی بدون خوابگاه نماند و کسانی که در این زمینه مشکل دارند با دفترم تماس بگیرند، در مورد آخرین شرایط تجمیع خوابگاه ها گفت: خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی تهران در مجتمعی در بلوار فردوس تجمیع خواهند شد.

خوابگاه های دانشجویی تجمیع می شوند، قول دادیم دانشجوی متاهلی بی خوابگاه نماند

دکتر حسین قناعتی در گفت و گو با دفتر آنلاین من، ضمن بیان این مطلب گفت: پس از بازدیدی که وزیر بهداشت از خوابگاه های دانشگاه انجام داده اند. ما برنامه های کوتاه مدت و بلندمدتی را در عرصه خوابگاه های دانشجویی شروع کردیم و برنامه های کوتاه مدت که شامل تعمیرات در عرصه خوابگاهی و تامین احتیاجهای ضروری بود شروع شد و امکانات رفاهی دانشجویان بر اساس این برنامه اصلاح می گردد؛ برآورد ما این است که در فاز اول و یا همان برنامه های کوتاه مدت 17 میلیارد تومان برای این موضوع سرمایه گذاری کنیم که تا به امروز پنج میلیارد تومان آن تامین شده است.

وی ادامه داد: پس از اتمام فاز کوتاه مدت عملیات رفاهی و خوابگاهی دانشجویان بلافاصله فاز بلندمدت برنامه ها را اجرایی خواهیم کرد که برای اجرای این فاز 1000 میلیارد تومان اعتبار احتیاج داریم . بر اساس این برنامه خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی تهران در مجتمعی در بلوار فردوس تجمیع خواهند شد و بطور ریشه ای کمیت و کیفیت خوابگاه های دانشجویی را ارتقاء خواهیم داد. کوشش داریم هیچ دانشجویی بی خوابگاه نماند.

دکتر قناعتی از برنامه دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران برای تامین 100 درصدی احتیاج خوابگاهی دانشجویان متاهل اطلاع داد و گفت: بر این اساس، ما مکان هایی را اجاره کردیم تا هیچ دانشجوی متاهلی بی خوابگاه نماند و اگر دانشجویی در این زمینه مسئله ای داشت می تواند با دفتر بنده مستقیما تماس بگیرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد: قول دادیم هیچ دانشجوی متاهل متقاضی خوابگاه بی جا نماند. لذاسعی می کنیم با تکمیل پروژه ساخت خوابگاه در بلوار فردوس تمامی خوابگاه های پراکنده در سطح شهر تجمیع شوند.

وی در مورد شرایط آموزش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد: دانشگاه علوم پزشکی تهران از ابتدای ترم جاری درصدی از آموزش دانشجویان را به صورت حضوری برگزار کرد به نوعی آموزش آفلاین در دانشگاه ممنوع شد و اینگونه نبود که استاد بخواهد محتوای کلاس ها را ضبط و در فضای مجازی قرار بدهد. چرا که این شیوه آموزش موثر نیست و استاد باید در ساعات آموزش به صورت آنلاین حضور داشته باشد و تبادلی بین دانشجویان و اساتید شکل بگیرد.

وی اعلام کرد: آموزش دانشجویان بالینی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برای ترم تازه به صورت 100 درصد حضوری است و دانشجویانی که اینترن و دستیار هستند باید سر کلاس حاضر شوند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران تاکید نمود: بطورکلی دانشجویان دستیاری، پیراپزشکی، پرستاری و پزشکی آموزش های حضوری دارند و کلاس های تئوری هم می تواند به صورت ترکیبی از کلاس های آنلاین و حضوری باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خوابگاه های دانشجویی تجمیع می شوند، قول دادیم دانشجوی متاهلی بی خوابگاه نماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوابگاه های دانشجویی تجمیع می شوند، قول دادیم دانشجوی متاهلی بی خوابگاه نماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید