حضور پرز در کمپ رئال مادرید

به گزارش دفتر آنلاین من، فلورنتینو پرز رئیس رئال امروز در کمپ والدبباس حاضر شد و با بازیکنان و کادر فنی تیم های فوتبال و بسکتبال باشگاه ملاقات کرد.

حضور پرز در کمپ رئال مادرید

به گزارش دفتر آنلاین من به نقل از ورزش سه، تمرین امروز تیم های فوتبال و بسکتبال رئال مادرید یک میهمان ویژه داشت. فلورنتینو پرز رئیس باشگاه امروز در کمپ والدبباس حضور یافت و از نزدیک با کادر فنی و بازیکنان ملاقات کرد.

در این رابطه سایت آاس نوشت :پرز ماسک و دستکش پوشیده بود و فاصله اجتماعی نسبت به بازیکنان و کادر فنی را نیز رعایت کرد. او دقایقی هم با زین الدین زیدان، سرخیو راموس و فیلیپه ریس کاپیتان های فوتبال و بسکتبال باشگاه صحبت کرد. زیدان و پرز البته در تمام روزهای گذشته با یکدیگر در ارتباط بوده اند.

چه در روزهای تمرین خانگی و چه از دوشنبه گذشته که تمرین در کمپ از سرگرفته شد ولی این اولین بار پس از چند ماه بود که پرز با زیزو و بازیکنان از نزدیک ملاقات می کرد.

رئیس رئال ابتدا برای بازیکنان و کادر فنی و خانواده های شان آرزوی سلامتی در این روزهای سخت کرد و از آنها بابت مساعدت و همکاری سریع در راه کاهش دستمزدها نیز تشکری ویژه داشت. پرز در پایان به بازیکنان روحیه داد و برای شان در ادامه لالیگا(در صورت از سرگیری) ارزوی موفقیت کرد.

  • زیدان زیر ذره بین بن سلمان برای راهنمایی نیوکاسل
منبع: همشهری آنلاین

به "حضور پرز در کمپ رئال مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور پرز در کمپ رئال مادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید