برگزاری جشنواره ساحلی دریایی منطقه مکران در سیریک و جاسک

به گزارش دفتر آنلاین من، میراث آریا/ براساس آخرین اخبار بدست آمده، برگزاری جشنواره ساحلی دریایی منطقه مکران در سیریک و جاسک صورت می گیرد.

برگزاری جشنواره ساحلی دریایی منطقه مکران در سیریک و جاسک

فائقه اتابک گفت: این جشنواره به مناسبت هفته گردشگری و با همکاری فرمانداری و شهرداری سیریک و جاسک و مشارکت جامعه محلی این دو شهرستان روز پنجشنبه و جمعه 7 و 8 مهر در سیریک و جاسک برگزار می شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان افزود: در این جشنواره جاذبه های گردشگری، صنایع دستی، آداب و رسوم، خوراک و میراث ناملموس این شهرستان ها معرفی می شوند.

اتابک با اشاره به اینکه در حاشیه این جشنواره مراسم کلنگ زنی مجتمع گردشگری ساحل طلایی سیریک برگزار می شود، افزود: این مجتمع با سرمایه گذاری بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر 330 میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال 33 نفر در سه هکتار کلنگ زنی می شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان تأکید کرد: همچنین پیش رویداد استارتاپی اکوسیستم گردشگری با هدف نوآوری در خلق توسعه کسب و کارهای حوزه گردشگری ساحلی و دریایی ویژه شهرهای بندری در شهر سیریک در حاشیه این جشنواره برگزار می شود.

جشنواره گردشگری ساحلی دریایی منطقه مکران 7 و 8 مهر 1401 ساعت 16 تا 22 در دهکده گردشگری سیریک برگزار می شود.

منبع: همگردی

به "برگزاری جشنواره ساحلی دریایی منطقه مکران در سیریک و جاسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جشنواره ساحلی دریایی منطقه مکران در سیریک و جاسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید