ببینید؛ آخرین تریلر The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom شگفت انگیز است

به گزارش دفتر آنلاین من، کمپانی نینتندو (Nintendo) اخیرا از آخرین تریلر پیش از عرضه بازی مورد انتظار The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom رونمایی نموده است.

ببینید؛ آخرین تریلر The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom شگفت انگیز است

تریلرهای قبلی داستان بازی را تا حد زیادی مخفی نگه داشته بودند، با این حال آخرین تریلر بازی بازگشت گانوندورف (Ganondorf) را نشان داده و به نحوه آماده شدن لینک و زلدا برای رویارویی با او اشاره می نماید. در اوایل تریلر، این دو نفر قبل از اینکه در کنار متحدان منحصربه فردی از دوره های مختلف در زمان کار نمایند، از هم جدا می شوند. اگر بخواهیم صرفا به تریلر متکی شویم، آخرین تریلر The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ممکن است به جنگی اشاره کند که شامل گذشته و حال می گردد.

از طرفی در تریلر شاهد سرزمین هایرول (Hyrule) به شیوه ای بسیار دیدنی و زنده هستیم. نه تنها شهرهایی متنوع به نمایش گذاشته می شوند، بلکه روستاییانی را می بینیم که با دشمنان می جنگند و همراهانی که با لینک متحد می شوند. بعلاوه هواداران در خصوص نقش قبیله زونای (Zonai) در بازی برآورد می نمایند، زیرا مدت هاست که در زمان خط داستانی Breath of the Wild منقرض شده است.

با این حال، به نظر می رسد که زلدا در Tears of the Kingdom با این جنگجویان باستانی رو در رو خواهد شد. در سرتاسر تریلر خاتمهی، زلدا را می توان دید که لباسی به سبک زره های اعضای این قبلیه پوشیده و با چهره ای مرموز که لباسی باستانی بر تن دارد، صحبت می نماید. ظاهرا لینک آخرین دفاع آن ها در برابر شیطان است.

تریلر گیم پلی اخیر بازی توانایی های تازه لینک را که ظاهرا با بازوی او مرتبط است، به نمایش گذاشت. با این حال، تریلر تازه بازی از آن نیز فراتر رفته و تمام راه های استفاده از آن نظیر وسایل نقلیه مختلف را نشان داده است. با آخرین تریلر بازی، نینتندو انتظار را برای ماجراجویی حماسی خود که ماه آینده عرضه می گردد، سخت تر می نماید. در هر صورت با نبرد در گذشته و حال، بازیکنان کوشش خواهند کرد تا آینده روشن تری را برای پادشاهی هایرول فراهم نمایند. روشی که گذشته و حال با هم تلاقی پیدا می نمایند فعلا معین نیست اما هر دوی لینک و زلدا نقش زیادی در خاتمه دادن به دسترسی گانوندورف به هایرول خواهند داشت.

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در تاریخ 12 مه 2023 (22 اردیبهشت 1402) برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در ادامه می توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Destructoid

منبع: دیجیکالا مگ

به "ببینید؛ آخرین تریلر The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom شگفت انگیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید؛ آخرین تریلر The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom شگفت انگیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید