امیر توسلی آهنگسازی بچه زرنگ را آغاز کرد

به گزارش دفتر آنلاین من، تولید انیمیشن سینمایی بچه زرنگ ادامه دارد و امیر توسلی کار آهنگسازی آن را آغاز کرده است.

امیر توسلی آهنگسازی بچه زرنگ را آغاز کرد

به گزارش گروه سیما دفتر آنلاین من از دفتر آنلاین من جوان، به موازات آخرین فرآیند های تولید انیمیشن سینمایی بچه زرنگ، امیر توسلی کار آهنگسازی این فیلم را شروع کرده است.

امیر توسلی آهنگساز باتجربه سینمای ایران، ساخت موسیقی آثار تلویزیونی فاخری همچون مختارنامه و آثار سینمایی بسکمک از جمله کافه ستاره، دایره زنگی، اخراجی ها 2، گشت 2، نهنگ عنبر2، اکسیدان، چهارانگشت، تگزاس، قانون مورفی و ... را برعهده داشته است.

گفتنی است انیمیشن سینمایی بچه زرنگ اولین فیلم سینمایی انیمیشن کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوان است که توسط گروه هنرپویا و با سرمایه گذاری مشترک کانون پرورش فکری و هنرپویا، آخرین مراحل فنی تولید و پساتولید را پشت سر می گذار د.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: محسن پسربچه ای است که عاشق ابرقهرمان های فیلم هاست و همیشه تلاش می کند تا با وسایل ابرقهرمانی اش به هرکس و هر چیزی کمک کند. او در یک اتفاق نادر با حیوانی روبرو می شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می گیرد تا به آن حیوان کمک کرده و او را به زادگاهش بازگرداند. اما سفر به دلِ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است....

بچه زرنگ انیمیشن جدیدی از گروه هنرپویا به تهیه کنندگی حامد جعفری و کارگردانی هادی محمدیان است که چندی پیش خبر اتمام تدوین آن نیز منتشر شده بود.

هنرپویا در کارنامه خود، تجربه ساخت و عرضه فیلم های سینمایی شاهزاده روم و فیلشاه را به عنوان پرفروش ترین انیمیشن های تاریخ سینمای ایران، داشته است و از این منظر، علاقمندان به سینما، منتظرند تا نتیجه همکاری کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان با این مجموعه خصوصی را در سینما ها به تماشا بنشینند.

منبع: جام جم آنلاین

به "امیر توسلی آهنگسازی بچه زرنگ را آغاز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر توسلی آهنگسازی بچه زرنگ را آغاز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید