شروع جشنواره فروش فوق العاده نوروزی از ابتداء بهمن ماه در مشهد

به گزارش دفتر آنلاین من، خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: از اول بهمن ماه امسال، جشنواره فروش فوق العاده نوروزی، از سوی واحدهای خرده فروشی و بدون برپایی نمایشگاه تجمعی برگزار خواهد شد.

شروع جشنواره فروش فوق العاده نوروزی از ابتداء بهمن ماه در مشهد

محمود بنانژاد در گفت وگو با دفتر آنلاین من درخصوص جزئیات جشنواره فروش فوق العاده نوروزی در مشهد اظهار کرد: امسال نیز قرار بر این است که مانند سال گذشته جشنواره ای با نامنمایشگاهی به وسعت ایران به جای نمایشگاه های تجمعی همراه با فروش (با عناوینی نظیر فروش بهاره یا عرضه مستقیم) برگزار گردد. در جشنواره فروش فوق العاده نوروزی کالاهای مورد احتیاج مردم در ایام سرانجام سال از سوی واحدهای خرده فروشی عرضه می گردد.

وی اضافه نمود: این جشنواره موجب می گردد تا بازار واحدهای صنفی که در دو سال گذشته به علت شیوع بیماری کرونا با مسائلی مانند تعطیلی روبرو بودند رونق گرفته و بعلاوه مردم که امروز با مسائل مالی و افزایش قمیت کالاها روبرو هستند بتوانند با قیمت کمتری کالاها و خدمات مورد احتیاج خود را دریافت نمایند.

رئیس اتاق اصناف مشهد توضیح داد: اجرای این جشنواره در واحدهای صنفی و به صورت گسترده به علت بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی بسیار می تواند برای مردم و اصناف موثر واقع گردد.

بنانژاد درباره اولویت واحدهای صنفی شرکت نماینده در این جشنواره اعلام کرد: اولویت با واحدهای صنفی مانند پوشاک، کیف، کفش، آجیل، خشکبار، شیرینی، پرده، قالیشویی و ... است. واحدهای صنفی شرکت نماینده به صورت وسیعتر در این طرح در نظر گرفته شده است.

وی اعلام نمود: این جشنواره از ابتداء بهمن امسال آغاز می گردد و تا سرانجام سال یعنی تا عید نوروز ادامه خواهد داشت. البته شاید این برنامه تا ماه رمضان ادامه پیدا کند. باید در این خصوص تصمیم گیری گردد و برنامه اجرایی اعلام خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف مشهد درباره مقدار تخفیف ها در نظر گرفته شده در این طرح برای شهروندان گفت: در این طرح تخفیف ها بسته به نوع خدمات ارائه شده فرق دارد، اما میانگین تخفیف های در نظر گفته شده بین 10 تا 20 درصد خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع جشنواره فروش فوق العاده نوروزی از ابتداء بهمن ماه در مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع جشنواره فروش فوق العاده نوروزی از ابتداء بهمن ماه در مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید