7 تروریست داعشی در شرق عراق کشته شدند

به گزارش دفتر آنلاین من، نیروهای امنیتی عراق در جریان درگیری با عناصر داعشی در استان دیالی، 7 تروریست را کشته و یک تن را بازداشت کردند.

7 تروریست داعشی در شرق عراق کشته شدند

به گزارش گروه بین الملل دفتر آنلاین من، یک منبع امنیتی عراقی در استان دیالی واقع در شرق عراق، گفت که نیروهای اطلاعاتی و امنیتی شب گذشته (شنبه) توانستند یک مخفیگاه تروریست های داعش را در این استان کشف نمایند.

به نوشته وبگاه السومریه نیوز، این منبع امنیتی بدون ذکر نام خود، گفت که این مخفیگاه در اطراف دریاچه حمرین در شمال شرق دیالی کشف شد و پس از آن نیروهای امنیتی با ورود به منطقه با عناصر داعش درگیر شدند.

در جریان این درگیری هفت تروریست داعشی کشته و یک تن نیز زخمی شد که به بازداشت نیروهای امنیتی درآمد. در جریان در این درگیری ها دو نیروی پلیس نیز با شلیک تک تیراندازان داعش زخمی شدند.

استان دیالی در هفته گذشته بارها شاهد حملات هسته های باقی مانده داعش بود. رشته کوه حمرین که بخشی از آن در این استان واقع شده، یکی از اصلی ترین مخفیگاههای داعش در عراق محسوب می گردد. رشته کوهی که تا استان صلاح الدین و کرکوک امتداد یافته و در استان صلاح الدین در یک منطقه وسیع بیابانی به خاتمه می رسد که این منطقه نیز به بیابان های استان نینوی متصل است و یکی از مناطق حضور داعش محسوب می گردد.

سخنگوی عملیات مشترک عراق روز گذشته در مورد حملات اخیر تروریست های داعش گفت که آن ها در گروههای دو الی سه نفره به نیروهای امنیتی حمله می نمایند که غالبا دستاوردی نیز ندارد اما کوشش دارند با اینگونه حملات چنین وانمود نمایند که کماکان در عراق حضور دارند. (جزئیات بیشتر)

منبع: خبرگزاری فارس

به "7 تروریست داعشی در شرق عراق کشته شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 تروریست داعشی در شرق عراق کشته شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید