شمار مشترکین گاز شهرستان مراغه به 101 هزار و 766 مشترک رسید

به گزارش دفتر آنلاین من، خبرگزاری خبرنگاران-با اتمام گازرسانی به 10 روستای تازه در شهرستان مراغه، شمار مشترکین گاز این شهرستان به 101 هزار و 766 مشترک رسید.

شمار مشترکین گاز شهرستان مراغه به 101 هزار و 766 مشترک رسید

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ رئیس اداره گاز شهرستان مراغه با اعلام این خبر گفت: با بهره مندی 10 روستای تازه در قالب 257 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی، درصد بهره مندی خانوار روستایی این شهرستان به98.96 درصد افزایش یافته است.

حسین دهقانی ادامه داد: هم اکنون گازرسانی به 5 روستای این شهرستان با شتاب مطلوبی در حال اجراست که به زودی و پس از به ثمر رسیدن این پروژه های اجرایی، شاهد افزایش درصد بهره مندی کل شهرستان به 99.42 درصد خواهیم بود و در برنامه های سال آینده علاوه بر 2 روستا که عملیات اجرایی آن در دهه فجر امسال شروع شده، 11 روستای دیگر با 349 خانوار برای اجرای عملیات گازرسانی، پیمان سپاری خواهد شد.

وی با اشاره به نزدیک بودن اتمام گازرسانی شهری و روستایی در شهرستان مراغه توضیح داد: اولویت اداره گاز پس از توزیع گاز در بین تمامی خانوارهای این شهرستان، حفظ و نگهداری و مقاوم سازی تأسیسات گاز و افزایش ظرفیت گازرسانی به بخش های زیرساختی نظیر صنعت و فراوری خواهد بود.

رئیس اداره گاز شهرستان مراغه گفت: امسال 6 واحد صنعتی تازه به شمار 327 واحد صنعتی گازدار در شهرستان مراغه افزوده شده است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "شمار مشترکین گاز شهرستان مراغه به 101 هزار و 766 مشترک رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار مشترکین گاز شهرستان مراغه به 101 هزار و 766 مشترک رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید