شخصی سازی عمیق بازی Saints Row را ببینید؛ از کاراکتر تا خودرو و سلاح ها

به گزارش دفتر آنلاین من، اگر شما از طرفداران بازی سینتز رو (Saints Row) هستید، قطعاً برایتان بخش شخصی سازی اهمیت زیادی دارد. حال شرکت سازنده اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر کرده است.

شخصی سازی عمیق بازی Saints Row را ببینید؛ از کاراکتر تا خودرو و سلاح ها

در ویدئویی که منتشر شده، شما با 6 کاراکتر اصلی بازی روبرو هستید. برای هرکدام از این شخصیت ها قسمت شخصی سازی وجود دارد. پس شما به راحتی می توانید کاراکترها را تغییر داده و به آن ها جلوه خاصی ببخشید. نکته جالب اینجاست که باوجود اینکه این شخصیت ها از پیش طراحی شده اند، آزادی شما برای تغییر آن ها بسیار زیاد است.

این سبک نسبتاً نو بوده و در عناوین زیادی وجود ندارد. برای مثال شما می توانید سمت چپ و راست صورت هر کاراکتر را به طور جداگانه تغییر دهید! پس این چیزی که در تریلر معرفی بازی دیدید، صرفاً کاراکترهای از پیش طراحی شده هستند. شما می توانید به طور کامل آن ها را تغییر دهید. بحث جدایی سمت چپ و راست صورت در هیچ عنوان دیگری وجود نداشته و به همین علت بسیار با مزه است.

بحث شخصی سازی تنها به کاراکترها ختم نمی شود. بلکه شما می توانید وسایل نقلیه را نیز تغییر دهید. صدای موتور، رنگ، ظاهر کلی و حتی بوق نیز قابل تعویض هستند. حتی مواردی برای ارتقاء ماشین مثل جایگاه های پرتاب شونده و موارد دیگر نیز وجود دارند. نکته مهم اینجاست که حتی سلاح ها نیز قابل تغییر هستند.

اگر شما از ظاهر مقر اصلی نیز راضی نیستید. آن را هم می توانید تغییر دهید. پس به طور کلی تجربه هر فرد در این بازی با فرد دیگر متفاوت خواهد بود. همین مورد بازی را به شدت زیبا خواهد کرد. این موارد اصلاً در عناوین قبلی سینتز رو وجود نداشتند.

سینز رو نو به طور کامل شروعی دوباره برای این مجموعه هستند. عناوین قبلی در نسل 7 حضور داشته و چندان پیروز عمل نکردند. حال شرکت سازنده معتقد است که با این رویه نو قرار است جان تازه ای به این مجموعه بدهد. در شهریور ماه بود که ما با این عنوان نو آشنا شدیم. با این حال تاریخ عرضه رسمی ای برای آن وجود ندارد.

منبع: VG247.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "شخصی سازی عمیق بازی Saints Row را ببینید؛ از کاراکتر تا خودرو و سلاح ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصی سازی عمیق بازی Saints Row را ببینید؛ از کاراکتر تا خودرو و سلاح ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید