زنجان پیشتاز مشارکت در انتخابات بوده است

به گزارش دفتر آنلاین من، استاندار زنجان گفت: برگزاری انتخابات با شکوه در سایه تعامل با عوامل برگزارکننده انتخابات اواویت ستاد انتخابات است.

زنجان پیشتاز مشارکت در انتخابات بوده است

به گزارش دفتر آنلاین من زنجان؛ فتح الله حقیقی در ستاد انتخابات استان گفت: با شروع نام نویسی برای انتخابات شوراهای اسلامی روستاها، بخشداران و فرمانداران باید کوشش نمایند همه روستاهای دارای شرایط، کاندید انتخابات داشته باشند، چرا که شورای روستا در مدیریت صحیح منطقه تاثیر بسزایی دارد و شوراها یکی از عوامل ارتباط مردم و مسئولان هستند.

وی خاطر نشان کرد: همه باید برای گرم کردن تنور انتخابات پا به عرصه بگذارند که در این میان نقش احزاب بسیار مهم است و طبق آمارها متوسط مشارکت مردم استان زنجان در انتخابات ریاست جمهوری 75.11 درصد بوده که 7.7 درصد بالاتر از میانگین کشوریست و در انتخابات شوراهای اسلامی نیز 8 درصد بیشتر از میانگین کشوریست که نشان می دهد زنجانی ها به حق معین سرنوشت خود بسیار اهمیت قائلند.

استاندار زنجان برگزاری انتخابات سالم ، قانونی و باشکوه را وظیفه مسئولان برگزارنماینده انتخابات دانست و اضافه نمود: انتخابات و مراحل اجرای آن کاملا شفاف است و در سایه تعامل با تمام عوامل اجرایی انتخابات، شاهد این مهم خواهیم بود.

مقام عالی اجرایی استان از همه عوامل برگزارنماینده انتخابات خواست به زمان بندی ها و مراحل آن به دقت توجه داشته باشند و همه دستگاه های اجرایی موظفند امکانات خود را برای برگزاری انتخابات در اختیار ستاد قرار دهند.

وی همچنین با بیان اینکه انتخابات 28 خرداد در سایه ویروس کرونا برگزار می گردد اضافه نمود: تمام موارد بهداشتی و پیشگیری های لازم برای برگزاری بدون دغدغه انتخابات اندیشیده شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "زنجان پیشتاز مشارکت در انتخابات بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنجان پیشتاز مشارکت در انتخابات بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید