تغییر ساعت کار ادارات و تعطیلی بعضی مدارس به علت آلودگی هوا در قزوین

به گزارش دفتر آنلاین من، براساس تصمیمات کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان قزوین ساعت کار تمام دستگاه های اجرایی استان در روزهای یکشنبه و دوشنبه دوم و سوم بهمن 9 صبح تا 14 خواهد بود.

تغییر ساعت کار ادارات و تعطیلی بعضی مدارس به علت آلودگی هوا در قزوین

کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان قزوین با صدور اطلاعیه ای از تغییر ساعت کار دستگاه های اجرایی و تعطیلی بعضی مدارس طی روزهای یکشنبه و دوشنبه در هفته جاری اطلاع داد.

به گزارش ایسنا، براساس تصمیمات کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان قزوین ساعت کار تمام دستگاه های اجرایی استان در روزهای یکشنبه و دوشنبه دوم و سوم بهمن 9 صبح تا 14 خواهد بود.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: مدارس شهرستان البرز به جز مدارس روستایی بخش محمدیه در این مدت تعطیل و آموزش ها به صورت مجازی خواهد بود.

بنابر این خبر تمامی مدارس شهرستان آبیک به جز روستاهای آقچری، چناسک، شکرناب، خوزنان، ابراهیم آباد، صمغ آباد و زیاران تعطیل و آموزش ها مجازی خواهد بود.

بعلاوه مدارس شهر قزوین، اقبالیه و محمودآباد نمونه نیز در روزهای دوم و سوم بهمن تعطیل و آموزش دانش آموزان به شکل مجازی انجام می گردد.

براساس این اطلاعیه، حضور عوامل اجرایی مدارسی که در این مدت غیرحضوری هستند الزامی نیست و سیستم گرمایشی این مدارس باید طبق شیوه نامه ابلاغی خاموش شوند.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: امتحانات دانشگاه ها طبق روال قبل برگزار خواهد شد و در صورت تداوم آلودگی محدودیت تردد خودروها به شکل زوج و فرد در سه شهرستان قزوین، آبیک و البرز از روز دوشنبه اجرا می گردد.

براساس اطلاعات ایستگاه های سنجش هوای استان قزوین، شاخص آلودگی قزوین شنبه اول بهمن به 190 واحد رسید.

منبع: عصر ایران

به "تغییر ساعت کار ادارات و تعطیلی بعضی مدارس به علت آلودگی هوا در قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر ساعت کار ادارات و تعطیلی بعضی مدارس به علت آلودگی هوا در قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید