امروز 3 دی 1401 مدارس کدام شهر ها تعطیل شد؟

به گزارش دفتر آنلاین من، مدارس بعضی استان ها به دلیل بارش سنگین برف و باران تعطیل اعلام شد.

امروز 3 دی 1401 مدارس کدام شهر ها تعطیل شد؟

مدارس استانهایی، چون همدان، زنجان، اراک، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شدند. درصورت تعطیلی دیگر استان ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان خاطرنشان کرد: به دلیل بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر تمام مقاطع تحصیلی مدارس استان همدان تعطیل شد.

مهدی جلیلی در تشریح این خبر گفت: به اطلاع هم استانی ها می رساند با توجه به اعلام ستاد بحران استان و به دلیل تداوم بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر، تمامی مقاطع تحصیلی در مدارس سراسر استان امروز -شنبه 3 دی ماه- در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است و آموزش ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، وی ادامه داد: امتحانات نهایی کشوری پایه دوازدهم و امتحانات هماهنگ استانی پایه نهم طبق برنامه اعلام شده برگزار خواهد شد.

جلیلی اضافه نمود: امتحان داخلی دانش آموزان پایه های دوازدهم و نهم دانش آموزان روزانه نیز به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد: مدیران مدارس اهتمام ویژه ای در مدیریت سیستم های گرمایشی و موتورخانه های مدارس داشته باشند.

همین طور در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان آمده است: تمام مدارس پیش دبستانی به جز شهرستان طارم، در نوبت صبح امروز شنبه سوم دی ماه تعطیل است.

متن این اطلاعیه به توضیح زیر است:

به اطلاع می رساندبه دلیل بارش برف و نامساعدبودن هوا، فعالیت آموزشی مراکز پیش دبستانی در تمام شهرستان های استان به جز شهرستان طارم تعطیل می باشد. فعالیت مدارس مقطع ابتدایی در تمام شهرستان های استان به جز شهرستان طارم در شیفت صبح به صورت مجازی پیگیری می گردد.

مدارس شیفت صبح مقطع متوسطه اول منطقه ها بزینه رود، سجاس رود و افشار و خدابنده نیز به صورت مجازی پیگیری خواهد شد.

مدارس سایر نواحی ومنطقه ها استان به روال عادی خود دایر می باشند.

مهدی پازوکی با اشاره به بارش برف و تعطیلی بعضی مدارس لرستان برای فردا شنبه، گفت: با توجه به بارش برف، نوبت صبح و عصر مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول شهرستان الیگودرز در همه بخش ها از سوی فرمانداری تعطیل اعلام شده است.

وی، مطرح نمود: بعلاوه مدارس پیش دبستانی و ابتدایی نوبت صبح شهر الیگودرز تعطیل اعلام شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان با بیان اینکه بعلاوه مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت های صبح و عصر شهرستان های بروجرد و ازنا تعطیل اعلام شده است، گفت: در شهرستان دلفان نیز مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام شده است.

منبع: تجارت نیوز

منبع: فرارو

به "امروز 3 دی 1401 مدارس کدام شهر ها تعطیل شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز 3 دی 1401 مدارس کدام شهر ها تعطیل شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید