احراز هویت برای سهام عدالت از 8 خرداد آغاز می شود

به گزارش دفتر آنلاین من، حسین فهیمی سخنگوی ستاد سهام عدالت، در پاسخ به اینکه افراد برای احراز هویت خود علاوه بر دفاتر پیشخوان به کدام مراکز دیگر می توانند مراجعه کنند؟ اظهار کرد: افراد می توانند علاوه بر دفاتر پیشخوان به بانک ها و دفاتر کارگزاری جهت احراز هویت خود مراجعه کنند.

احراز هویت برای سهام عدالت از 8 خرداد آغاز می شود

سخنگوی سهام عدالت در خصوص سامانه الکترونیک سهام عدالت که از 8 خرداد فعال خواهد شد، توضیح داد: شرایط استفاده از این سامانه در سایت سجام به طور واضح توضیح داده شده به طوری که افراد از 8 خرداد با مراجعه به این سایت دیگر نیازی به حضور فیزیکی در دفاتر پیشخوان دولت جهت احراز هویت ندارند.

او در پاسخ به این سوال که آیا فروش سهام عدالت از طریق بانک ها به بازار سرمایه آسیب وارد می کند یا خیر؟ بیان نمود: این مسئله نه تنها باعث آسیب این بازار نمی شود بلکه سبب می شود تا عرضه و تقاضا در بازار به تعادل برسد.

فهیمی در خصوص کلاهبرداری های اخیر سودجویان در فضای مجازی برای خرید سهام عدالت، تاکید کرد: متاسفانه در حال حاضر امکان جلوگیری از سودجویان را در فضای مجازی نداریم تنها کاری که می توانیم در حق سهام داران انجام دهیم این است، که بگویم مواظب سودجویان فضای مجازی باشید.

منبع: دفتر آنلاین من

منبع: تجارت نیوز

به "احراز هویت برای سهام عدالت از 8 خرداد آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احراز هویت برای سهام عدالت از 8 خرداد آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید