کیفیت قابل قبول هوای تهران طی امروز

به گزارش دفتر آنلاین من، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، با تداوم شرایط ناپایدار جو و افزایش تندی باد تا اواخر وقت امروز، پنجشنبه (28 بهمن ماه) از میزان غلظت ذرات معلق در هوا کاسته شده و برقراری شرایط قابل قبول در بیشتر منطقه ها مرکز پیش بینی می شود.

کیفیت قابل قبول هوای تهران طی امروز

به گزارش دفتر آنلاین من، بر اساس پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح روز پنجشنبه (28 بهمن ماه) با وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و پراکندگی آلاینده ها، کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت، هرچند با افزایش ترافیک صبحگاهی افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در برخی منطقه ها پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

وزش باد مؤثر در طول روز، پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد کرد. با تداوم شرایط ناپایدار جو و افزایش تندی باد تا اواخر وقت پنجشنبه از میزان غلظت ذرات معلق کاسته خواهد شد و برقراری شرایط قابل قبول در بیشتر منطقه ها پیش بینی می شود.

با کاهش تردد خودروها در صبح روز جمعه (29 بهمن ماه) و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته، کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها در شرایط قابل قبول قرار خواهد گرفت. با کاهش نسبی تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای تجمع آلاینده ها فراهم خواهد شد.

با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی جمعه و افزایش ترافیک شامگاهی بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در برخی منطقه ها پرتردد را به در پی خواهد داشت.

به گزارش دفتر آنلاین من، آلاینده شاخص هوای مرکز طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 105 بود و کیفیت هوای مرکز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 89 و کیفیت هوا در شرایط قابل قبول است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کیفیت قابل قبول هوای تهران طی امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیفیت قابل قبول هوای تهران طی امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید