کرونا ، شهروندان مراقب سارقان فرصت طلب باشند

به گزارش دفتر آنلاین من، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از مردم خواست تا مراقب مراجعه افراد سارق به در منازل به بهانه اخذ تست بیماری کرونا باشند.

کرونا ، شهروندان مراقب سارقان فرصت طلب باشند

به گزارش دفتر آنلاین من به نقل از مهر، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار کرد: ممکن است پس از شیوع بیماری کرونا در کشور و انتشار آن در استان کرمانشاه، برخی افراد سودجو و سارق به این بهانه به درب منازل مردم مراجعه و اقدام به سرقت کنند.

وی افزود: از این رو عموم مردم کرمانشاه باید کاملاً مراقب و هوشیار بوده تا در دام چنین افراد تبهکاری گرفتار نشده و فریب نخورند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه شرح داد: معمولاً چنین افرادی به درب منازلی مراجعه می کنند که خانم خانه، افراد مسن و یا کودک و نوجوانی به تنهایی در منزل حضور دارد.

این مسئول بیان نمود: این افراد پس از گشوده شدن درب منزل از این فرصت استفاده و دست به سرقت و یا سایر اعمال تبهکارانه می زنند.

وی تأکید کرد: مردم هوشیار باشند که فعلاً قرار نیست هیچ کس از طرف مرکز بهداشت استان، شهرستان و روستا برای تشخیص بیماری کرونا به درب منازل مردم مراجعه کنند.

سرهنگ آمویی همچنین از شهروندان خواست در صورت مواجهه با چنین افرادی حتماً به پلیس اطلاع دهند.

این مقام انتظامی در پایان گفت: هرگونه اقدام و اطلاع رسانی در خصوص بیماری کرونا از قبل توسط دانشگاه علوم پزشکی از طریق صداوسیما و رسانه ها به مردم اعلام و عموم شهروندان در جریان آن قرار داده خواهند شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "کرونا ، شهروندان مراقب سارقان فرصت طلب باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا ، شهروندان مراقب سارقان فرصت طلب باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید