میادین میوه و تره بار از فردا فعالیت خود را شروع می نمایند

به گزارش دفتر آنلاین من، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به فعالیت بیش از 100 میدان و بازار میوه و تره بار در هفته اول عید گفت: از فردا 262 میدان و بازار میوه و تره بار شهر تهران فعال هستند.

میادین میوه و تره بار از فردا فعالیت خود را شروع می نمایند

به گزارش ایسنا، ایوب فصاحت با اشاره به فعالیت بیش از 100 میدان و مرکز میوه و تره بار در هفته اول عید در تهران گفت: از فردا فعالیت 262 میدان و بازار میوه و تره بار در هفته دوم فروردین آغاز می گردد. علاوه بر 22 میدان اصلی و بیش از 80 بازار پرتردد که در هفته اول فروردین فعال بودند، تمامی میادین و بازار های میوه و تره بار از صبح شنبه ششم فروردین فعالیت خود را آغاز می نمایند.

فصاحت با بیان اینکه تعطیلات ابلاغ شده بازار های میوه و تره بار به منظور آرامش خاطر و رفاه حال مردم لغو شده، اضافه کرد: از همکاران خود خواستیم برای فعالیت حداکثری از صبح روز سه شنبه سوم فروردین، 22 میدان و بیش از 80 بازاری که بیشترین مراجعات را دارند، باز و در خدمت شهروندان باشند.

بنا بر اعلام سایت شهر، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تأکید بر عرضه ارزاق و مایحتاج عمومی مورد احتیاج شهروندان در میادین میوه و تره بار از جمله: محصولات تنظیم بازار، مواد پروتئینی، برنج، حبوبات و ... با قیمت مصوب، ادامه داد: امروز میادین میوه و تره بار به علت عرضه محصولات و کالا های اساسی مردم با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول، مورد اعتماد و اتکای مردم قرار گرفته اند.

منبع: فرارو

به "میادین میوه و تره بار از فردا فعالیت خود را شروع می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میادین میوه و تره بار از فردا فعالیت خود را شروع می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید