مهلت ثبت نام نهضت ملی مسکن باز هم تمدید شد

به گزارش دفتر آنلاین من، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی گفت: ثبت نام برای 460 شهر که از ابتدا در طرح نهضت ملی مسکن جانمایی شده بودند، همچنان در سایت امکان پذیر است و این ثبت نام 460 شهر برای آخرین بار تا 15 روز بعد از 30 آذر تمدید می گردد.

مهلت ثبت نام نهضت ملی مسکن باز هم تمدید شد

او ادامه داد: برای سایر شهر هایی که به مرور به سامانه اضافه شدند 2 ماه مهلت ثبت نام داده می گردد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: برای هر شهر از زمان قرار گرفتن در سامانه، دو ماه مهلت ثبت نام وجود دارد که ممکن است برای بعضی از شهر های 40 روز به جای مانده باشد و ممکن است برای بعضی 20 روز که این زمان برای هر شهری فرق دارد.

محمود زاده اعلام کرد: در حال حاضر این آخرین زمان مهلت ثبت نام است و تا به امروز بیش از 500 هزار نفر از ثبت نام نمایندگان پالایش شده اند. از ابتدای دی ماه به مرور پیامک تایید به متقاضیان واجد شرایط ارسال خواهد شد و افراد باید به اقدام به تکمیل مدارک خود نمایند.

او اعلام کرد: تا به امروز بیش از دو میلیون و 130 هزار نفر ثبت نام نموده اند که با توجه به درخواستی که وجود دارد این ثبت نام ها همچنان ادامه دارد.

طرح نهضت ملی مسکن به عنوان طرح ساخت مسکن دولت سیزدهم، با ادغام در طرح اقدام ملی مسکن قصد ساخت چهار میلیون واحد مسکونی برای افراد بدون مسکن را دارد.

منبع: تسنیم

منبع: تجارت نیوز

به "مهلت ثبت نام نهضت ملی مسکن باز هم تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام نهضت ملی مسکن باز هم تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید