مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی برای دومین بار تمدید شد

به گزارش دفتر آنلاین من، مهلت ثبت نام، ویرایش فرم ثبت نام و تکمیل مدارک برای سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال 1401 برای بار دوم تمدید شد.

مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی برای دومین بار تمدید شد

به گزارش گروه دانشگاه دفتر آنلاین من، فرصت دوباره ثبت نام در سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال 1401 از ساعت 12 دوشنبه 23 خرداد تا ساعت 12 سه شنبه 24 خرداد ارائه شده است و داوطلبان فرصت دارند مدارک ثبت نامی خود را در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir تکمیل نمایند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی این آخرین فرصت ارفاقی برای ثبت نام و یا تکمیل مدارک است و به هیچ وجه قابل تمدید نیست.

پیش از این مهلت ثبت نام در آزمون 18 تا 23 اسفندماه 1400 و 26 تا 28 اردیبهشت 1401 بوده است.

سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال 1401 رأس ساعت 08:30صبح روز پنج شنبه 30 تیرماه 1401 در تعدادی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار می گردد.

نتایج اولیه و اسامی واجدان شرایط پذیرش (احراز حداقل 50 درصد نمره خام آزمون)، پس از آماده شدن به وسیله مرکز سنجش آموزش پزشکی، به وسیله سایت اعلام خواهد شد.

آن دسته از داوطلبان که حداقل 50 درصد نمره خام آزمون (بدون در نظر گرفتن ضرایب دروس و رشته ها، به استثنای درس زبان انگلیسی که با ضریب 2 محاسبه می گردد) را کسب نموده باشند، اجازه انتخاب رشته را خواهند داشت.

کارنامه حاوی نمره و رتبه (صرف نظر از این که داوطلب مجاز یا غیر مجاز به انتخاب رشته باشد) به وسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

تنها داوطلبانی که با در نظر گرفتن احراز حداقل 50 درصد نمره خام آزمون، مجاز به انتخاب رشـته می شوند، می توانند رشته/ محل های مورد علاقه خـود را به ترتیب اولویتِ دلخواه، در فرم انتخاب رشته/ محل که در همراه کارنامه به آن ها ارائه می گردد، انتخاب نمایند.

داوطلب می تواند یک رشته را در تمام دانشگاه ها یا ترکیبی از چند رشته را در چند دانشگاه، انتخاب کند. تذکر: در صورتی که داوطلب اقدام به انتخاب رشته/ محل نکند، منصرف محسوب شده و واجد شرایط پذیرش نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی برای دومین بار تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی برای دومین بار تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید