شرط علی کریمی برای حضور در تلویزیون

به گزارش دفتر آنلاین من، چند روز پیش بود که خبر آمد علی کریمی قصد مناظره در رسانه ملی یعنی در برنامه های رادیویی و تلویزیونی را ندارد و فقط می خواهد به وسیله اینستاگرامش تبلیغ کند.

شرط علی کریمی برای حضور در تلویزیون

این اتفاق در حالی افتاده که کریمی از طرف چندین برنامه تلویزیونی مثل استادیوم شبکه پنج، ورزش و مردم شبکه یک، شب های فوتبالی شبکه ورزش و فوتبال برتر شبکه سه سیما به حضور دعوت شده که کریمی اعلام نموده حاضر است به صورت زنده با کاندیدا ها مناظره کند و حتی حاضر نیست به صورت ضبطی در مناظره ها شرکت کند. کریمی وقتی با اصرار شبکه سه هم روبرو شده اعلام نموده اگر شبکه سوم سیما برنامه ای با حضور هر 4 نفر برگزار کند مایل به شرکت در آن خواهد بود تا با سایر رقبای خود جهت به دست آوردن کرسی ریاست فدراسیون فوتبال به بحث و چالش بپردازد.

جدا از این ماجرا، در حالی که گفته می گردد شورای سیاستگذاری ورزش سازمان صدا و سیما به برنامه سازان ورزشی رادیو و تلویزیون اطلاع داده که نباید مناظره ای بین کاندیدا های فدراسیون فوتبال برگزار گردد، حالا خبر رسیده اتحادیه مدیران فوتبال باشگاه های ایران، روز شنبه هفته آینده در سالن ساپکوی ایران خودرو، نشستی را برگزار خواهند کرد که تا این لحظه حضور شهاب الدین عزیزی خادم و کیومرث هاشمی قطعی شده، آجرلو قول داده است بیاید و هنوز علی کریمی پاسخ رسمی به اتحادیه فوتبال نداده است.

علی کریمی قبلا هم گفته بود که به وسیله صفحه شخصی خود در ایسنتاگرام که دنبال کننده های میلیونی هم دارد برای بیان اهداف و برنامه های خود جهت رسیدن به جایگاه ریاست فدراسیون فوتبال استفاده خواهد نمود، اما رسانه ملی حالا پس از این ماجرا ها به برنامه سازان گفته است که بهتر است تبلیغات خودشان را به صورت ویدیو هایی 5 تا 10 دقیقه ای به برنامه های مختلف بفرستند تا از شبکه های مختلف تلویزیونی پخش گردد.

فوتبالی

منبع: فرارو

به "شرط علی کریمی برای حضور در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط علی کریمی برای حضور در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید