خوشحالی جنجالی مدیر استقلال بعد از شکست در دربی ، دیگر خداحافظ آقای ساپینتو!

به گزارش دفتر آنلاین من، یکی از معاونان استقلال بعد از شکست این تیم در دربی با خوشحالی اعلام نموده که حالا وقت خداحافظی با ساپینتو است.

خوشحالی جنجالی مدیر استقلال بعد از شکست در دربی ، دیگر خداحافظ آقای ساپینتو!

دربی شماره 100 در حالی برگزار گردید که این مسابقه تحت الشعاع تغییرات مدیریتی قرار گرفته و درنهایت هم جابه جایی قدرت در راس این تیم ضربه کاری را به استقلال زده و باعث شد تا این تیم نتواند ظرفیت های گذشته خود را به نمایش گذاشته و با یک عملکرد ضعیف از حریف دیرینش شکست بخورد. نکته قابل توجه اینکه از مدت ها قبل و در زمان مدیریت علی فتح الله زاده نسبت به اختلافات وی با سرمربی آبی پوشان مطالب زیادی به میان آمد و از همان نیم فصل که مدیرعامل سابق استقلال قصد داشت تا ساپینتو را برکنار کند، زمزمه های قطع همکاری سرمربی پرتغالی برای فصل بعد با استقلال شنیده شد.

با این حال این سرمربی تا انتهای فصل جاری در سمت خود باقی ماند و با وجود آنکه خودش اظهار داشت مدت هاست حقوقش را نگرفته و می تواند قراردادش را یک طرفه فسخ کند، معرفت به خرج داده و به کارش با استقلال ادامه داد.

اما بعد از برکناری فتح الله زاده این طور شنیده شد که ریکاردو ساپینتو برای ادامه همکاری با استقلال برای حجت کریمی سرپرست تازه این باشگاه شرط گذاشته است تا هرچه سریع تر معاونانی که در زمان حضور فتح الله زاده در باشگاه استقلال مشغول به کار شدند را هم برکنار نموده تا تیم فتح الله زاده همگی با هم بروند، اما این اتفاق هنوز رخ نداده. هرچند شنیده می گردد قرار است در آینده نزدیک و بعد از روی کار آمدن مدیران تازه این تغییرات لحاظ شده و همه یاران فتح الله زاده از باشگاه استقلال بروند اما یکی از معاونان فتح الله زاده روز گذشته در دفتر باشگاه استقلال حاضر شده و با خوشحالی در جمع کارمندان این باشگاه اعلام می نماید خوب شد دربی را باختیم؛ چراکه حالا به راحتی می توان برای فصل بعد با ساپینتو قطع همکاری کرد!

منبع: همشهری آنلاین

به "خوشحالی جنجالی مدیر استقلال بعد از شکست در دربی ، دیگر خداحافظ آقای ساپینتو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشحالی جنجالی مدیر استقلال بعد از شکست در دربی ، دیگر خداحافظ آقای ساپینتو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید