تکلیف انتقال مغانلو به سپاهان چه زمانی معین می گردد؟

به گزارش دفتر آنلاین من، سه باشگاه سانتاکلارا، پرسپولیس و سپاهان همچنان درگیر پرونده انتقال شهریار مغانلو هستند و این در حالیست که پنجره نقل و انتقالاتی پرتغال تا 31 آگوست باز خواهد بود و باید بحث این پرونده تا آن مقطع به خاتمه برسد.

تکلیف انتقال مغانلو به سپاهان چه زمانی معین می گردد؟

باشگاه سپاهان در حال حاضر نزدیک ترین شرایط را به جذب شهریار مغانلو داراست و آن ها به توافق مناسبی با باشگاه پرتغالی برای این انتقال دست یافته اند. باشگاه اصفهانی با اعلام اینکه محمد محبی یکی از ملی پوشان این باشگاه محسوب می گردد (محبی در آخرین اردوی تیم ملی در مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی در منامه، جایی در فهرست دراگان اسکوچیچ نداشت)، از این بازیکن به اسم بخشی از مبلغ رضایت نامه شهریار مغانلو در بحث با سانتاکلارا سود می برند و به توافقات ابتدایی هم دست یافته اند.

شهریار مغانلو نیم فصل لیگ بیستم به صورت قرضی از سانتاکلارا به پرسپولیس پیوست و طی مدت حضورش 4 گل در لیگ برتر و 4 گل هم در لیگ قهرمانان به ثمر رساند.

عملکردی که مورد توجه باشگاه پرسپولیس و یحیی گل محمدی برای ادامه همکاری با این بازیکن نهاده شد، اما باشگاه سانتاکلارا پرتغال با قرار دادن بحث دریافت مبلغ 500 و در ادامه 700 هزار یورو برای انتقال قطعی شهریار مغانلو مانعی عظیم برای آن شکل داد. در این میان پیشنهادات پرسپولیس برای قسطی کردن این مبلغ و حتی انتخاب بازیکنی برای معاوضه هم بی نتیجه ماند تا سپاهان بیش از گذشته به این انتقال نزدیک گردد.

باشگاه اصفهانی توانسته با اعلام معاوضه محمد محبی و پرداخت بخشی از مبلغ رضایت نامه نظر سانتاکلارا را جلب کند. اما اکنون مشکل دیگری هم پیش پای این باشگاه اصفهانی نهاده شده و آن ها تنها کمتر از دو هفته فرصت دارند تا شرایط سفر محمد محبی هافبک بوشهری خود را به لیسبون فراهم سازند.

پنجره جابجایی پرتغال روز 31 آگوست بسته خواهد شد و محمد محبی هنوز پیروز به دریافت ویزا مربوط به حضور در پرتغال نشده است. فرصت 12 روزه در شرایطی پیش روی سپاهان و محمد محبی قرار گرفته است که باید مراحل تست پزشکی و … را هم دنبال کند و این فرصت آن ها را برای نهایی کردن این انتقال کمتر خواهد نمود.

در صورتی که این معاوضه صورت نگیرد، بعد از این تاریخ باشگاه سپاهان در صورتی که خواستار این انتقال باشد باید مبلغ کامل رضایت نامه مدنظر سانتاکلارا پرتغال (700هزار یورو) را پرداخت کند و مبلغ مدنظر برای توافق با شهریار مغانلو را هم در نظر بگیرد.

از سوی دیگر پرسپولیس هم امیدوار می گردد با عملی نشدن این انتقال تا 31 آگوست و بسته شدن پنجره جابجاییی پرتغال، به توافق کمتر با این باشگاه دست یابد و مهاجم پیروز خود را با مبلغی پایین تر بار دیگر از سانتاکلارا به خدمت بگیرد.

باید دید تا 12 روز آینده آیا باشگاه سپاهان پیروز خواهد شد محبی را روانه پرتغال کند یا شرایط یکی از پر سر و صدا ترین جابجایی فوتبال ایران به شکلی دیگر رقم خواهد خورد.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "تکلیف انتقال مغانلو به سپاهان چه زمانی معین می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف انتقال مغانلو به سپاهان چه زمانی معین می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید