برنامه دولت برای واگذاری پرسپولیس و استقلال

به گزارش دفتر آنلاین من، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، بیست و نهمین جلسه بررسی آخرین اقدامات اجرا شده برای آماده سازی باشگاه های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس جهت واگذاری به بخش خصوصی با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونین ذیربط، عصر امروز در وزارتخانه برگزار گشت.

برنامه دولت برای واگذاری پرسپولیس و استقلال

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان با تشکر از اهتمام اعضاء شرکت کننده و مدیران دو باشگاه گفت:بعد از مصوبه 18 فروردین 1399 در هیئت عالی واگذاری که با حضور وزرای اقتصاد و دارایی، دادگستری همچنین مسئولین اتاق بازرگانی و اینجانب ابلاغ شد، توقع این است که مدیران و مسئولین دو باشگاه همت مضاعف را در اولویت کاری خود به منظور واگذاری سریع قرار دهند که این مهم با عزم دولت و سازمان خصوصی سازی و دو باشگاه محقق خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: باید در زمان بندی که پیش بینی شده است و در انتها نیمه اول سال، دو باشگاه مردمی و پر طرفدار ایران وارد بورس شوند که این اقدام بی نظیر، مورد حمایت دولت است و هم به نفع پیشرفت ورزش کشور و حل شدن مسائل دو باشگاه خواهد بود.

سلطانی فر گفت: تمرکز ویژه مسئولین وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی و بورس به منظور برگزازی جلسات مستمر هفتگی، حتما می تواند در کوتاه ترین زمان، زمینه لازم برای خصوصی سازی را مهیا کند.

در ادامه جلسه مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، گزارشی از اقدامات اجرا شده ظرف یک هفته گذشته در فرایند خصوصی سازی را ارائه و راهنمای های لازم توسط مسئولین سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس اوراق بهادر کشور به مسئولین ذیربط مطرح شد.

منبع: فرارو

به "برنامه دولت برای واگذاری پرسپولیس و استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه دولت برای واگذاری پرسپولیس و استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید