افزودن هتلداری به مجموع تجارت های روزافزون کریس رونالدو

به گزارش دفتر آنلاین من، اینطور که به نظر می رسد تجارت برای کریس رونالدو تمامی ندارد و اکنون نوبت هتلداری است.

این فوق ستاره که اخیرا همراه با تیم ملی کشورش پیروز به قهرمانی در رقابت های یورو 2016 شد ، با خرید چند هتل در شهرهای مختلف اروپا به صورت رسمی ودر این گزارش شرایط فعلی مجموعه هتل های رونالدو را بررسی می کنیم. گسترده پای در صنعت هتلداری گذاشته است.

افزودن هتلداری به مجموع تجارت های روزافزون کریس رونالدو

رونالدو ستاره رئال مادرید، همکاری اش در زمینه هتلداری را با گروه پستانا شروع کرده و به سرعت رو به جلو می رود. هتل پستانا CR7 فونچال، اولین شعبه از هتل هایی است که قرار است با نام این مهاجم پرتغالی در سراسر دنیا شروع به کار کند و شعبه های بعدی این هتل هم در شهرهای لیسبون، مادرید و نیویورک خواهد بود. هتل فونچال در مرکز میدان دریا در شهر فونچال احداث شده و در نزدیکی این مجموعه، مجسمه برنزی کریس و موزه او هم قرار گرفته است.

این هتل ویژگی خاصی دارد و در آن از استایل هنر معاصر استفاده شده است. ضمن اینکه تمام امکانات برای اینکه مهمانان این هتل از لحاظ تکنولوژی احساس راحتی کنند هم در نظر گرفته شده است. این هتل به سیستم سوشیال مدیا موبایل متصل است و با اتصال به یک شبکه فوق العاده قوی وای فای، مهمانان را از این لحاظ بی نیاز می کند. ضمن اینکه استفاده از اینترنت در تمام مدت حضور آنها در این هتل، داخل و خارج از این هتل رایگان است.

همچین این هتل 48 اتاق دارد و مجهز به یک سوئیت ویژه به نام CR7 است ، استخری روی سقف این هتل تعبیه شده و تراس ها به گونه ای طراحی شده اند که منظره ها زیبای شهر فونچال و البته دریا به خوبی دیده شود.

البته ظاهراً بهترین منظره شهر برای بخش رستوران و کافه این هتل در نظر گرفته شده که می توان مجموعه بی نظیری از منظره های مختلف را در آنجا دید. جالب اینجاست که نامی که برای این بخش در نظر گرفته شده، اصطلاحی فوتبالی به نام آفساید است. البته کریس برای هتلش فراموش نکرده که سالن ورزشی مجزا و سونای فوق العاده ای هم در نظر بگیرد.

با این حال موردی که همچنان درباره هتل ها در اولویت است، قیمت یک شب اقامت در هتل است ؛ این قیمت برای هتل CR7 فونچال از شبی 180 یورو، معادل تقریبی 700 هزار تومان شروع می شود. طبیعی است که این قیمت کف قیمت اتاق های هتل رونالدو در فونچال است چون قیمت عمده اتاق های این هتل برای هر شب 225 یورو برآورد شده است و تا 400 یورو هم بالا می رود.

نکته مهم دیگر درباره گروه هتلداری که رونالدو با آنها همکاری می کند، راه اندازی زودتر از موعد هتل لیسبون کریس رونالدو است ؛ از قبل عنوان شده بود که هتل های رونالدو در لیسبون در پاییز افتتاح می شود ولی این هتل ها زودتر از موعد آماده شده و از همین حالا این امکان وجود دارد که اتاق های این هتل مجلل هم رزرو شود.

هتل رونالدو در مرکز شهر لیسبون واقع شده و به همان امکانات هتل فونچال رونالدو مجهز است با این تفاوت که تقریباً دوبرابر آن هتل اتاق دارد ؛ هتل لیسبون 82 اتاق به علاوه یک سوئیت مجهز دارد.

اگر چه در صفحه اصلی معرفی این هتل قیمتی برای اتاق ها عنوان نشده ولی اگر کسی بخواهد اتاقی رزرو کند، مشخص می شود که کف قیمت این اتاق ها برای یک شب 250 یورو است و تا 420 یورو هم می رسد. البته جالب اینجاست که قیمت سوئیت CR7 برای این هتل 1250 یورو در نظر گرفته شده ؛ به عبارت ساده تر اگر کسی بخواهد سوئیت هتل رونالدو در لیسبون را اجاره کند، باید شبی 5 میلیون تومان کنار بگذارد.

به همین علت گروه هتلداری کریس رونالدو وعده داده اند که شعبه های دیگر این هتل نیز به زودی در دو شهر بزرگ دیگر افتتاح می شود ؛ اولی شهر مادرید اسپانیاست که کریس با توجه به محبوبیتی که در این شهر دارد، توانسته به خوبی موقعیت یابی کند. شهر دوم البته خارج از اروپاست و این بار نیویورک در آمریکا، یکی دیگر از جاهایی است که هتل رونالدو در آن افتتاح خواهد شد.

منبع: الی گشت

به "افزودن هتلداری به مجموع تجارت های روزافزون کریس رونالدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزودن هتلداری به مجموع تجارت های روزافزون کریس رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید